założyciel: tawananna

Forum MISH

(3623)

. : Mały komunikacik ;) : .
Nie przeraźcie się zamieszaniem na forum - ponieważ cudny system archiwizacji na Gazeta.pl zaczął już nam "zjadać" posty, poodświeżałam wątki z ostatnimi wpisami w ubiegłym roku. Jeśli szukacie aktualnych, patrzcie na te z ostatnią datą wpisu inną niż dzisiaj, między 10:00 a 11:00 ;). A zachęcam do dopisywania się także w starych wątkach, bo z tego, co widzę, większość problemów nie straciła nic a nic na aktualności (poza życzeniami noworocznymi, oczywiście ;)... chociaż mogę Wam życzyć szczęśliwego nowego roku akademickiego ;)).

. : Cóż to takiego? : .
Forum byłych, obecnych i przyszłych MISH-owców i MISH-ówien oraz wszystkich, którzy chcą wiedzieć o MISH-u więcej :). W wersji mniej optymistycznej: forum wszystkich, którzy potrafią rozwinąć skrót: MISH ;). Miejsce to służy nie tylko wymianie informacji, ale i integracji :)).

. : Co to MISH? :.
To Międzywydziałowe (Międzykierunkowe) Indywidualne Studia Humanistyczne oferujące międzywydziałowy i indywidualny system studiowania kierunków humanistycznych ;))).

. : Gdzie na MISH? : .
Uniwersytet Warszawski - www.mish.uw.edu.pl
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Collegium Europaeum Gnesense - mish.ceg.amu.edu.pl
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie - www2.uj.edu.pl/MSH/informacje.html
Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu -www.mish.uni.torun.pl
Katolicki Uniwersytet Lubelski - www.kul.lublin.pl/mish
Uniwersytet Śląski w Katowicach - uranos.cto.us.edu.pl/~mish
Uniwersytet Wrocławski - www.mish.uni.wroc.pl
Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie informacje

Rozpocznij nowy wątek

• w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.