założyciel: teq3

Dorabiamy

(1171)

Forum dla osób pragnących zasilić budżet domowy. Zapraszam wszystkich, których umiejętności mogą być przydatne innym :)
Warunki wymiany umiejętności ustalacie pomiędzy sobą.

1. Podawajcie miasto lub region, który was dotyczy, chyba, że w grę wchodzi praca zdalna (wtedy też o tym piszcie). Jeśli dopuszczacie możliwość przesyłania wyrobów, napiszcie o tym.
2. określajcie czy jesteście wykonawcami czy poszukujecie takowych, np. "maluję obrazy" albo "zlecę namalowanie obrazu" itp.
Tu biję się w piersi: mój pierwszy post tego nie przestrzegał. :)
3. Nie biorę odpowiedzialności za wiarygodność osób zamieszczających swoje ogłoszenia.
4. Starajcie się, żeby ogłoszenia były czytelne.

13kwietnia 2005:
Troszkę zaniedbałam i pojawiło się dużo ogłoszeń, których treść nie bardzo odpowiada charakterowi forum. Przepraszam wszystkich, którzy mogą się poczuć urażeni, ale usuwam wszystkie posty dotyczące tzw.pracy przez internet oraz sprzedaży bezpośredniej. Pozdrawiam

Rozpocznij nowy wątek

• w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.