założyciel: direta

  Narnia i C.S. Lewis

(1760)

http://maryvictrix.files.wordpress.com/2008/03/aslan.jpg
Forum dla Narnijczyków i wielbicieli twórczości C.S.Lewisa

moderatorzy ewa_anna2 i croyance

Możemy tu gadać o wszystkim, byleby jakoś odpowiadało charakterowi forum ;)
WCALE NIE MUSIMY GADAĆ TYLKO O NARNI!

A jak już nie wiadomo o czym napisać, to można pobawić się w zagadki. Ponieważ nie zawsze było wiadomo kto zadaje kolejną, wypracowaliśmy sobie coś w rodzaju regulaminu. (Ot tak, żeby ordnung był)

1. Prawo do zadania zagadki ma osoba, która prawidłowo odpowiedziała na poprzednią zagadkę (nie jest wymagane potwierdzenie prawidłowości odpowiedzi przez zadającego, choć mile widziane, natomiast bardzo proszę wszystkich uczestników o zwrócenie uwagi jeśli odpowiedź jest nieprawidłowa, lub uzupełnienie jeśli jest niepełna)

2. Prawo do zadawania zagadki utrzymuje się przez 48 godzin. Po tym czasie prawo wygasa i kolejną zagadkę zadaje się na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"
(Czyli jeśli osoba A odpowiedziała prawidłowo 1.I o godzinie 9.46, to może zadać swoją zagadkę natychmiast, lub chwilę pomyslec (ewentualnie poczekac na potwierdzenie, że odpowiedziała dobrze) i zadać ją nie póżniej niż 3.I o 9.46.
Chwilę potem jej prawo wygasa i od godziny 9.47 3.I zagadkę moze zadać każdy.)

3.Zagadki zadajemy w wątku zwanym "N-ty wątek z zagadkami" Proszę patrzeć na ilość postów w wątku. Nie powinny przekroczyć 100. Osoba mająca wysłać 101 list, zakłada kolejny wątek tytułowany odpowiednio "trzeci (czwarty, n-ty) watek z zagadkami"

4.Regulamin może być modyfikowany i uzupełniany

:)

Rozpocznij nowy wątek

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.