Forum Praca Witam
ZMIEŃ

założyciel: liwiak1998

Witam

(1)

Wszystko czego potrzebujesz to: ? Konto w banku (najlepiej z mozliwoscia obslugi przez Internet, ale nie koniecznie), ? Okolo 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! Jezeli masz chociaz 13 lat, to mozesz zalozyc swoje wlasne konto w banku. Nie wierzysz? Proponuje ci mBank lub wbk. Wejdz na http ://www.mbank.pl i znajdz oferte izzyKonto. Zobaczysz, ze majac? zaledwie 13lat mozesz miec juz wlasne prawdziwe konto w banku .

KROK 1
    Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, zeby zarobic musisz cos od siebie dac! Wiec pierwsze co musisz zrobic to zainwestowac TYLKO 5 ZL. Jak mowi Robert T. Kiyosaki- ?Jesli nic nie zainwestujesz ? nic większego nie zyskasz!?. Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiac z powiekszajaca sie rzesza ludzi! Tak wiec, przelej 5 zl na PIERWSZE znajdujace sie ponizej konto bankowe z notka mowiacą (tytulem): ?Prosze, dodaj mnie do swojej listy mailowej.? ?CHCE, ZEBYS WIEDZIAL(A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM LEGALNYM!? To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5 zł na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz juz sie szeroooko uśmiechnąć :) . Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
    Oto obecna lista:

1. Nr konta: 16 1140 2004 0000 3102 7100 0857

2. Nr konta: 62 1560 0013 2242 1240 0838 0002

3. Nr konta: 50 1020 5558 1111 1287 7830 0234

4. Nr konta: 47 1140 2004 0000 3502 7100 0879
    5. Nr konta: 26 1090 2590 0000 0001 3280 5430

PAMIETAJ!!! Wpłać 5 zł na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz ?xxx? ze względu na ochronę danych osobowych zgodnie z prawem polskim, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą !!

KROK 2 ???? Gdy juz przelałeś 5 zl na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z Ta dodatkowa notka w tytule- TO BARDZO WAZNE!!!), następną rzeczą?, która musisz zrobić to zrobic kopie tej strony (tekstu na niej zawartego),pozniej konto nr.1 skasuj, a na dole (n a 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu. NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAZ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ). NIE BADZ ZACHLANNY!!! Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW ? tak jak ja zrobiłem) do np. 40 osob (zapamiętaj, ze 40 osob to dobra liczba do wzbogacenia sie, ale możesz zareklamować to w darmowy sposob w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!!

Rozpocznij nowy wątek

• w treści
    • w temacie
    • autor
    • nazwy
    • liczby wypowiedzi
    • daty założenia
    • daty ost. listu
    • witam (1)
      kryzysowaaaa
      25.05.17, 20:24

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.