Amway to jedna z największych na świecie firm sprzedaży bezpośredniej zajmująca się produkcją i sprzedażą szerokiej gamy towarów w takich dziedzinach jak zdrowie i sprawność, kosmetyki do higieny osobistej oraz środki czystości. Firmą macierzystą dla Amway Corp., Quixtar Inc. oraz Access Business Group LLC jest Alticor (www.alticor.com). Posiadający swą siedzibę w Ada, w stanie Michigan, w USA, Alticor wraz ze swoimi przedstawicielstwami bywa zwyczajowo określany jako Amway. Korporacja ta oferuje produkty, możliwość prowadzenia własnego przedsiębiorstwa we współpracy z Amway, a także usługi produkcyjne i logistyczne w ponad 80 krajach i terytoriach na całym świecie. Za ostatni rok finansowy Alticor odnotował sprzedaż na całym świecie w wysokości 6,2 miliarda dolarów. Większość oferowanych produktów powstaje w oparciu o własne badania firmy i jest w niej wytwarzana. Na wielu rynkach Amway uzupełnia swą ofertę o produkty katalogowe noszące jego markę oraz o ponad 200 produktów (np. urządzenia elektryczne) innych znanych producentów.
Produkty Amway nie są dostępne w sieciach sprzedaży detalicznej, lecz są oferowane konsumentom za pośrednictwem niezależnych sprzedawców. Produkty są dostarczane klientowi bezpośrednio do domu.

Wizyty w domach klientów w celu dokonania prezentacji produktu przez bezpośredniego sprzedawcę są wcześniej ustalane z konsumentem tak, aby mogły odbyć się w dogodnym dla niego terminie. Jak w każdej działalności handlowej, naszym celem jest zapewnienie najwyższego stopnia zadowolenia klienta, aby go zachęcić do ponownego składania zamówień.
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY I NA WWW.VEBSO.PL W CELU ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ. W CELU WERYFIKACJI TWOICH KWALIFIKACJI SKONTAKTUJ SIĘ Z ADMINISTRATOREM FORUM : prosument@hotmail.com

Rozpocznij nowy wątek

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.