założyciel: gxpert

  Akademia MLM

(1197)

Forum Akademii Marketingu Sieciowego. Network marketing (NM) to branża która na starcie (w latach 90-tych) wyrobiła sobie - na skutek działań propagatorów - niezbyt pochlebną opinię. Opinia ta ciąży do dzisiaj na branży! Fora internetowe powinny służyć poprawie wizerunku MLM i DS oraz wyrobieniu należnego prestiżu.

Akademia to inicjatywa służąca poprawie wizerunku NM. Przede wszystkim celem Akademii jest praktyczne i teoretyczne przygotowanie do pracy liderów firm networkowych. Akademia nie jest związana z żadną konkretną firmą. Ponadto elita Akademii ma powołać do życia Krajową Izbę Gospodarczą Marketingu Sieciowego i Sprzedaży Bezpośredniej (KIGMSiSB).

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, proszę o wypowiedzi neutralne służące propagowaniu ogólnej idei i zasad w Network Marketingu. Proszę o powstrzymanie się od wzajemnej agresji, objawy nietolerancji czy też o działanie czysto reklamowe! Naprawdę wiarygodność naszej branży można zbudować jedynie na zasadach partnerstwa i zdrowej konkurencji. I niech to kolejne forum o Network Marketingu służy właśnie temu celowi: WIARYGODNOŚCI i PRESTIŻOWI!

Od 1 marca jest to nieoficjalne forum Akademii Marketingu Sieciowego - strona domowa www.amsonline.pl - serdecznie zapraszam.

Rozpocznij nowy wątek

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.