a przed 30-tką :)
Jako że na forum • Kobieta jest drętwo, a tematy zdominował seks, i o codzienności to niebardzo można pogawędzić, na • Urodzie tylko kosmetyki i wieczny problem odchudzania powtarzane są nagminnie, na • Modzie czuję się nieswojo i mało kameralnie (trampki koło koronek sie mieszają), na • annexx'as annex jest rzeczowo o modzie, urodzie ale tej raczej biurowej i po 30-tce, i za bardzo wychylić się nie można. Więc (wiem, zdań nie powinno zaczynać się od 'więc') ja szara, ale juz stara (stażem) forumowiczka, dwudziestoparolatka postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce i stworzyć coś dla kobiet dwudziesto(kilku)letnich. Może raczkujących w życiu, a może już tych co znalazły swoje miejsce i brną drogą, którą sobie wytyczają.
-----
Mam nadzieję, że zaczniemy z kulturą. Może uda się, że to forum będzie naszym pubem o przytulnym wnętrzu, pełnym różnorodności a także tolerancji, z dobrą muzyką, dobrymi drinkami, miłą obsługą. Jesteśmy tu po to by miło spędzić czas, pogadać, potańczyć (wśród wątków), pośmiać się i zawierać znajomości. Bez kółek wzajemnej adoracji opartej na hermetyczności. Wszyscy goście mile widziani.
-----
INTEGRACJA -nasze spotkania -
*** Warszawa
*** Warszawa - wypad na ROLKI
*** Poznań
*** Śląsk

FORUMOWA :
*** Lista Obecności
*** Bezsenność

FORUM ♀Związki na odległość♂
FORUM Bazar ₪ MODA ₪

IND : Internetowy Niezbędnik Dwudziechy :
Pr☼gn☼za P☼g☼dy - z serii : brać parasol czy nie
Psy - nasi u l u b i e ń c y
Mapa - jak dojechać, dojść do ...
Zainstaluj i znajdź swój dom...

URODOWO:
S a l o n F r y z u r . p l - fryzjerstwo, moda, uroda, wizaż...

*** MODERATORZY *** pilnujący forumowego porządku: olianka, rasgeea, magdzie .

╔═══════════════════════════╗
Magda ( magdzie , magdzie.ok, magdzie.magdzie)
╚═══════════════════════════╝

Rozpocznij nowy wątek

• w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.