Tu mamy, przyszłe i obecne, wymieniają się doświadczeniami na temat ciąży i porodu. Jeśli szukasz opinii o lekarzu, szpitalu lub wskazówek, gdzie zrobić konkretne badania, zajrzyj na forum Szpitale. Jeśli chcesz porozmawiać z mamami w tym samym okresie ciąży lub starań wejdź na forum W oczekiwaniu.

Na pytania związane z ciążą i porodem odpowiadają:
Hanna Szweda - specjalista położnictwa i ginekologii. Ukończyła warszawską Akademię Medyczną, od 2008 roku związana z Kliniką Położnictwa i Ginekologii CMKP w warszawskim Szpitalu Bielańskim. W codziennej pracy opiekuje się kobietami ciężarnymi, jak i pacjentkami ginekologicznymi. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, diagnostyką, profilaktyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych. Szczególny obszar zainteresowań stanowi uroginekologia.

Anna Pękalak-Czernek - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jest w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Pracuje w Szpitalu Bielańskim m.in. w Poradni Patologii Ciąży, zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem ciąży, poradnictwem antykoncepcyjnym oraz diagnostyką i leczeniem zaburzeń ginekologicznych. Prowadzi też wykłady w Szkole Rodzenia.

Tym forum opiekuje się malgosiek2, kasiak37, iziula1

Rozpocznij nowy wątek

  • w treści
  • w temacie
  • autor
  • nazwy
  • liczby wypowiedzi
  • daty założenia
  • daty ost. listu

Pokaż 300 wątków na stronie »


Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.