http://forum.gazeta.pl pl Copyright © Agora SA All rights reserved. Cz, 11 kwi 2019 21:17:07 +0200 Gazeta.plhttp://www.gazeta.pl/img/w/l/gazeta.gifhttp://www.gazeta.pl 68 25 Gazeta.pl: Forum Dom http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,167875353,167937216,Re_Wykonanie_studni_glebinowej.html Re: Wykonanie studni głębinowej Polecam firmę <a href="https://naterm.pl/," target="_blank" rel="nofollow">naterm.pl/,</a> ponieważ jeżeli nie znajdą u ciebie wody albo znajda jej zbyt mało do uruchomienia studni to nie ponosisz kosztu odwiertów. Uczciwie postawiona sprawa i do tego ty nie martwisz się czy coś znajdą, wszystko leży w gestii tej firmy. amandi11 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,167875353,167937216,Re_Wykonanie_studni_glebinowej.html Dom Cz, 11 kwi 2019 21:17:07 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,167924459,167924459,EKO_pakiet_z_pompa_ciepla_Vitocal_juz_od_19_702zl.html EKO pakiet z pompą ciepła Vitocal już od 19.702zł Witajcie, <br> <br> Zapraszam do zapoznania się z promocyjną ofertą pakietu z pompą ciepła Vitocal 100-S w specjalnej cenie wraz z montażem i 5-letnią gwarancją. <br> Pompa ciepła split Vitocal 100-S – z tradycyjną dla produktów Viessmann wysoką jakością wykonania i efektywnością. <br> <br> Promocyjna cena brutto z podatkiem VAT 8% zawiera: <br> <br> -montaż jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej na elewacji <br> -montaż przewodu chłodniczego do 10 m z jednym przejściem przez ścianę <br> -uruchomienie pompy ciepła <br> -5 lat gwarancji na urządzenie! <br> -produkt spełnia wymogi Programu Czyste Powietrze <br> <br> Warto się śpieszyć! Promocyjna cena tylko do 30.06.2019 r. <br> Więcej szczegółów i regulamin promocji: <a href="https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/ekosystem/vitocal-100-s.html?utm_source=Facebook&utm_medium=post&utm_campaign=EKOSYSTEM&utm_content=Ekosystem_Vitocal_100S&fbclid=IwAR3ymgVGQ-qVODk9bA4OFZxO4zSu_qK9gb8UCF374Am4rUJ0wtGDLg-60N8" target="_blank" rel="nofollow">TUTAJ</a> <br> <br> Zapraszam do lektury! konsultant_viessmann http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,167924459,167924459,EKO_pakiet_z_pompa_ciepla_Vitocal_juz_od_19_702zl.html Dom Wt, 9 kwi 2019 15:52:35 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,93887668,167910485,Re_schody_drewniane_cena_.html Re: schody drewniane - cena!! Greg Mart - najlepszy specjalista od podłóg i schodów w całym Białymstoku i okolicach. aleksiks http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,93887668,167910485,Re_schody_drewniane_cena_.html Dom So, 6 kwi 2019 20:21:13 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,15911884,167920514,Re_Gdzie_przechowac_meble_na_kilka_miesiecy_w_W_.html Re: Gdzie przechować meble na kilka miesięcy w W- tak, less mess już dobrze znany jest w mieście, bardzo fajne oferty i dobre podejście do klienta, załatwiają formalności w chwilę, a potem można korzystać z boxa 24/7 emil1213 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,15911884,167920514,Re_Gdzie_przechowac_meble_na_kilka_miesiecy_w_W_.html Dom Pn, 8 kwi 2019 21:08:11 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,165694308,167925013,Re_panele_sloneczne_rozeznanie_w_firmach.html Re: panele słoneczne - rozeznanie w firmach Polecam zapoznać się z ofertą firmy <a href="https://ekofachowcy.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-cena," target="_blank" rel="nofollow">ekofachowcy.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-cena,</a> ponieważ pomogą nie tylko dobrać odpowiednią instalację ale również przeprowadzą klienta przez system dofinansowania. Po za tym firm posiada doświadczenie w montażu paneli co zagwarantuje nam wykorzystanie paneli w sugerowanej przez producenta mocy maksymalnej jak i unikniemy ewentualnych awarii. amandi11 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,165694308,167925013,Re_panele_sloneczne_rozeznanie_w_firmach.html Dom Wt, 9 kwi 2019 17:48:25 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,141040416,167924391,Re_Balustrady_za_mniej_niz_150_PLN_za_metr_bieza.html Re: Balustrady za mniej niż 150 PLN za metr bieżą Konstalsystem - robią porządne balustrady arczi77 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,141040416,167924391,Re_Balustrady_za_mniej_niz_150_PLN_za_metr_bieza.html Dom Wt, 9 kwi 2019 15:43:02 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,140373676,167934533,Re_Jaki_wideodomofon_polecacie_zakupic_.html Re: Jaki wideodomofon polecacie zakupić? Polecam wideodomofony ze sklepu www.tech-elektro.pl. Sklep ma duży wybór tego typu produktów . Na pewno znajdziesz fajny wideodomofon do 1500 zł. Ja wybrałam dotykowy domofon za 1240zł i jest bardzo zadowolona <a href="https://tech-elektro.pl/pl/p/Wideodomofon-ZAMEL-VP-809B-dotykowy%2C-karty-DVR/23094672." target="_blank" rel="nofollow">tech-elektro.pl/pl/p/Wideodomofon-ZAMEL-VP-809B-dotykowy%2C-karty-DVR/23094672.</a> Szczerze polecam. Szybka wysyłka produktu i pomocna obsługa. sara0112 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,140373676,167934533,Re_Jaki_wideodomofon_polecacie_zakupic_.html Dom Cz, 11 kwi 2019 12:17:58 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,98512291,167903692,Re_Uciazliwy_sasiad_jak_poradzic_sobie_z_tym.html Re: Uciążliwy sąsiad - jak poradzić sobie z tym Witam wszystkich serdecznie, Od jakichś 3 lat przeprowadziliśmy się z mężem do własnego "m". Przez jakieś pół roku obyło się bez żadnych incydentów, a my poznawaliśmy sąsiadów, którzy mieszkają obok. Koszmar zaczął się po pół roku, kiedy zaczął nam doskwierać sąsiad z góry. Jesteśmy młodymi ludźmi , więc przymykamy oko na niektóre hałasy, staramy się zawsze zrozumieć, że każdy ma prawo do imprezowania czy głośniejszego zachowania. Wszystko zaczęło się od zapalenia papierosa na naszym balkonie przez jednego z naszych gości, sąsiad krzyczał z balkonu, że mu to przeszkadza i że natychmiast papieros ma być zgaszony, kolega zwrócił uwagę, że jak dopali to zgasi, więc sąsiad za kilka sekund powrócił i wylał wiadro wody na naszego znajomego. Oczywiście olaliśmy sprawę, żeby nie prowokować sąsiada. I od tamtej sytuacji - przechodzimy istny koszmar. Nie możemy wystawić prania na balkon, bo wszystko jest zaraz obrzucone fekaliami, sąsiad śpi w dzień a całą noc chodzi i stuka tak jakby chodził na obcasach, ma również 2 psy w 26m2 i ma panele drewniane na podłodze, podczas nocnych zabaw naszego sąsiada psy drapią pazurami po panelach, sąsiad również od 16.00 do 6.00 słucha na opór operetek, ciągle w nocy przenosi jakieś rzeczy, czym strasznie szura. Jesteśmy wyrozumiali, więc wszystkie te powyższe zachowania staraliśmy się ignorować, żeby nie pogarszać sprawy, natomiast wczoraj sąsiad przeszedł samego siebie - o 23 zaczął walić tak jakby młotkiem o podłogę, był straszny huk, trzęsły nam się okna i drzwi, trwało to z dobre pół godziny. Mąż w końcu nie wytrzymał i poprosił sąsiada o ciszę, ten oczywiście powiedział, że nie zamierza się uciszyć i jak chcemy to sobie możemy policję wezwać. Tak też uczyniliśmy, policja była, spisała notatkę, słyszałą te huki i pojechała, a po ich wyjeździe zaczęła się już gratka. Całą noc w odwecie, sąsiad stukał nam w grzejniki, w podłogę, udawał, że gra w piłkę. Wszystko trwało do 6 rano. Praktycznie nie spaliśmy, nie wzywaliśmy kolejny raz policji bo i tak by nic to nie dało. Przechodzimy to wszystko już ponad 2 lata, proszę o poradę co możemy zrobić, jestem w kiepskiej kondycji psychicznej, boję się tego faceta i obawiam się, że skoro dochodzi do takich zachowań to on najwidoczniej ma problemy z psychiką, Błagam<br> <br> joannaem25 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,98512291,167903692,Re_Uciazliwy_sasiad_jak_poradzic_sobie_z_tym.html Dom Pt, 5 kwi 2019 12:17:39 +0200 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,165694308,167935660,Re_panele_sloneczne_rozeznanie_w_firmach.html Re: panele słoneczne - rozeznanie w firmach Mam negatywne doświadczenie z tą firmą. 4 miesiące opóźnienia, żeby zaczęło działać. Dowóz paneli i całego oprzyrządowania przez kuriera - trzeba być w domu, bo panele przyjeżdżają na palecie. Prace montażowe miały trwać 1-2 dni, łącznie z poprawkami było dni 5. Do tego nie poinformowali o możliwości zakładania optymizerów ( u mnie występuje częściowe zacienienie) i teraz , żeby je założyć trzeba by zdejmować każdy panel i ryzykować utratę gwarancji. DO tego papiery do Elektrowni wypełnili niedbale, choć mieli wszystkie dane. ALe w końcu zrobione, umowa podpisana, licznik wymieniony, korzystamy ze słońca i produkujemy. Tylko faktura i płatnosć w ub. roku, więc z ulgi podatkowej już nie skorzystam :( wrotek0 http://forum.gazeta.pl/forum/w,25,165694308,167935660,Re_panele_sloneczne_rozeznanie_w_firmach.html Dom Cz, 11 kwi 2019 15:49:41 +0200