• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

Odpowiadasz na:

lolita1985  napisała: 

> Gazeta dlaczego tak kąsasz jadem ???
> Nie Tobie oceniać żucie autorki wątku - nie chce "zabrać" Twoich pieniędzy - wi
> ęc albo napisz coś mądrego i stosownego do pytania albo ugryź się w język i sie
> bie truj tym jadem :P !
> 
> Nie ma przepisu, że  matka i ojciec mają dawać równo! Słyszałaś o art.135 KRiO 
> ?? Chyba nie .. dziecko może kosztować tą Panią 1300 zł miesięcznie i może wnio
> skować aby 70 % kosztów utrzymania ponosił ojciec dziecka skoro go nie wychowuj
> e. 
> Tamte dzieci mają go na co dzień i oprócz kasy mają jego miłość ...

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się