• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

  • Podglad

Odpowiadasz na:

Gość portalu: wesolutka  napisał(a): 

> witam ponownie jestem miesiac po zastrzyku nie tyje, wrecz chudne...  
> najbardziej mnie martwi to, ze mam plamienia juz od 3 tygodni, na poczatku 2-3 
>  
> kropelki krwi a pozniej juz obfitsze, ale nie tak jak gdybym miala okres, a  
> poza tym jest wszystko ok, dzisiaj zauwazylam, ze jakby konczylo sie plamienie,
>   
> wiedzialam, ze tego moge sie spodziewac ale nie sadzilam, ze az tak dlugo.  
> grugi zastrzyk dopiero za dwa miesiace ale mam nadzieje ze przy nastepnym nie  
> bedzie juz zadnych plamien, bo chodz zadnych wiecej skotkow ubocznych nie mam, 
> to nie chce krwawic przez caly czas, w srode ide do gina zoaczymy co mi 
> powie :) pozdrawiam 

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się