• (gość portalu) Zaloguj się
  • Na podany adres zostanie wysłany e-mail potwierdzający a następnie dalsze powiadomienia

  • Wysłany przez Ciebie post może pojawić się z opóźnieniem do kilku minut.

  • Podglad

Odpowiadasz na:

matylda1001  napisała: 

> Może ja nie na temat, ale zaryzykuję...To wszystko co napisaliście 
> jest tanie ale 250zł/mies. na 4 osoby to 2zł na osobę dziennie. W 
> żaden sposób 8 zł na dzień nie wystarczy na wyżywienie 4 osób, to 
> absurd. Tylko dwa chleby (bo z braku czegoś innego zjedzą tyle) to 
> połowa tej kwoty a co do chleba, a gdzie jakis obiad? Tanie jedzenie 
> to jedzenie ubogie w składniki odżywcze. Prędzej czy póżniej odbije 
> się na zdrowiu, szczególnie dzieci. Długo tak sie nie uda. Nie dam 
> rady na temat zmiany pracy ani żebyś sama ich wspomogła ale powinnaś 
> skłonic znajomych do wystąpienia o jakąś pomoc. Może obiady 
> dzieciaków w szkole, a może coś z MOPS-u albo kościoła? Przyjąć 
> pomoc to nie wstyd. Jak kiedys im sie polepszy zawsze mogą wspomóc 
> potrzebującychi i oddac ten "dług". Poza tym warto robić latem 
> przetwory. Domowy dżem przyda się i do chleba i do naleśników a 
> kiszone ogórki wzbogacą każdą potrawę. 

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się