4 554 wyników w czasie 2 049 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: nowy sposób na odchudzanie!

Niech oni się lepiej wezmą za robotę,a nie wymyślaniem bzdurnych teorii. Owszem ciśnienie rośnie i krew krąży szybciej jak ktoś robi zakupy typu samochód,dom ,no może jakaś upolowana kiecka. Tylko czy to dobrze,że podnosi się ciśnienie? Prędzej spali te kalorie ale chodząc za poszukiwaniem cze

Re: nowy sposób na odchudzanie!

Ja wogóle nie lubię przymierzać.Najchętniej kupiłabym na oko. Niestety spodni czy garsonki, nie sposób kupić bez przymierzania. Gdybym była szczupła,pewnie też lubiłabym przymierzać. Teraz dla mnie zakupy to horror.

Re: Czekam juz na letni wyjazd.

Ja bym chciała jeszcze zobaczyć nasze polskie morze.Jak zrobią szybką kolej ,tak żebym zajechała w dwie godz.to się odważę. Anerim,jeszcze czytasz Krystynę córkę Lawransa ? Ile łez wylałam nad tą książką,ale to było tak dawno.

Re: Czekam juz na letni wyjazd.

Kocham morze choć go nie znam.Kiedyś miałam ciocię mieszkającą blisko jeziora.Lubiłam słuchać jak fale lizały plażę,taki szum wody,a co dopiero morze. Chyba więcej nie czytałam książek tego autora.

Re: Szpitale za granicą

To coś z naszego podwórka.Skoro nie ma pilnej potrzeby to niech sobie poczeka. Już samo to,że pacjent miał 68 lat,to jak można go było zapisać na tak odległy termin.Liczy się kasa a nie człowiek.

Zdjęcia:

Re: Pardon

Internauci przekazali TVN24, że w wycieczce jechali pracownicy Elektrowni Opole. "Potwierdzam, prawdopodobnie byli to nasi pracownicy" - powiedział pracownik Elektrowni pragnący zachować anonimowość. Choć to tragedia i należy wspólczuć,ale samo pytanie się nasuwa. Prąd coraz droższy a oni fun

Austria: Wypadek polskiego autokaru (początek wątku)

Według najnowszych informacji radia RMF, w wypadku zginęła jedna osoba, a trzydzieści zostało rannych. Ciężko rannych zostało przypuszczalnie 10 osób, zaś lżejsze obrażenia odniosło 20 osób. --------------------------------------- I tak szczęcie,że nie było więcej ofiar. So, 29-03-2008 Forum: Forum emerytów i rencistów. Wątek: Austria: Wypadek polskiego autokaru Autor: jaga_22

Re: Miałam szczęście

Aniu,napewno chodziło o płace.Było 4-ch endokrynologów,bo to przychodnia przy szpitalu MSWiA przy Wołoskiej. W listopadzie zostałam z wynikiem blisko nadczynności tarczycy i musiałam sama sobie pomniejszyć lekarstwo.Mam nadzieję,że dobrze utrafiłam,bo czuję się dobrze. Dobrze Irenka podsumowała,

Re: Miałam szczęście

Za wcześnie się cieszyłam,bo okazało się,że dzisiaj lekarza nie było. Na pytanie,to może do innego?,nie może,bo jest tylko jeden. No nic,przepisano mnie na pojutrze.Piękna pogoda się zrobiła i słoneczna,przynajmniej pobyłam trochę na powietrzu. No i mam już wydruk po który stałam 40 min.

Re: Ceny żywności wzrosną o 10-15 proc.

Aniu,a za jaki okres płacisz te 570zł.Ja płacę 800 zł ale w ratach za pół roku.

Ceny żywności wzrosną o 10-15 proc.

Jak się dołować,to dołować. www.gazetaprawna.pl/wydarzenia/?news=eGP20080328134570781

Re: Abonament TV

Grenka napisała: Wiesz co, Ty nie masz serca. Za co pojedzie jakaś tam dziennikarka, na wycieczkę do np. Egiptu, leczyć swe skołatane nerwy po rozstaniu z kolejnym kochankiem? ------------ Za to ma je mój mąż.Powiedziałam żeby już nie płacił i poparłam argumentami. On na to....ale ja już

Re: Abonament TV

Kurczę,niech już wreszcie uchwalą,bo mam zapłacone do konca marca i nie wiem co mam dalej zrobić,płacić,czy czekać.

Re: Coca-Cola i Adidas

Mądre przysłowie mówi,lepiej póżno niż wcale. Igrzyska muszą się odbyć,ale nie musi być przedstawicieli z państw. Niech wiedzą,że nie ma przyzwolenia dla takich poczynań.

Chyba by rozpoznała głos o.Rydzyka.

Sowińska, czas odejść Wczoraj Ewa Sowińska, rzecznik praw dziecka, butnie zapowiedziała, że nie poda się do dymisji, mimo ujawnienia przez media jej planów karania młodzieży poniżej 18. roku życia za uprawianie seksu. Ale wczoraj było wczoraj, a dziś wszyscy Polacy mogą przeczytać w "Super Exp

Re: Miarka się przebrała.

Po naszym wczorajszym tekście, w którym zdemaskowaliśmy Ewę Sowińską (64 l.), w Sejmie zawrzało. - Miarka się przebrała - mówią zgodnie politycy wszystkich opcji i apelują do rzeczniczki praw dziecka, by jak najszybciej podała się do dymisji. Zapowiadają, że zrobią wszystko, by Sowińska już więce

Niemcy dręczą Polaków (początek wątku)

Blady strach padł na Polaków mieszkających w niemieckim miasteczku Lšcknitz nieopodal naszej granicy. Neonaziści w ciągu ostatnich dni zniszczyli kilka samochodów z polskimi rejestracjami. Ludzie są przerażeni. - Boimy się wychodzić na ulicę - mówią "Super Expressowi" nasi rodacy z Lšcknitz.