4 554 wyników w czasie 3 730 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Oszust leczył raka sfermentowanymi burakami (początek wątku)

Za ciężkie pieniądze sprzedawał chorym na nowotwory lekarstwo, które miało im uratować życie. Cudowna mikstura okazała się jednak nieskomplikowaną mieszanką ziół i soków warzywnych. Oszust stanie niebawem przed warszawskim sądem Zygmunt B. jest z zawodu budowlańcem, z urodzenia warszawiakie

Re: styczniowe dzień dobry

Mglisto i pochmurno.Cieszy mnie fakt,że styczeń się kończy. www.spbardo.net/pliki/aktu/wiosna.jpg

Re: styczniowe dzień dobry

Wielkie zachmurzenie ,narazie kropi. Dede,trzymaj się,nigdzie nie wychodż, żebyś nie pofrunęła. Irenka,a co u Ciebie,wszystko w porządku?

Re: POBUDKA !!!

Autor: grenka1☺ 03.01.08, 08:36 Taka ładna zima za oknem, a Wy śpicie? Wstawać i lepić bałwana !!! -------------------------------- Ale z czego mam ulepić tego bałwana,chyba z modeliny ;-))) U mnie od rana piękne słońce.

Re: POBUDKA !!!

Wreszcie pospałam jak człowiek. O północy w Nowym Roku nie dość,że nie miał kto ze mną wypić szampana, to usnęłam dopiero przed 4-tą. Ludziska cieszyli się jak nigdy wiwatujac z fajerwerkami. Wczoraj z córkami i mężem uczcilismy Nowy Rok bąbelkami.

Zdjęcia:

Re: Lekarze narzekają

Ania trafiła w sedno,skoro tak żle,to dlaczego ich dzieci również idą ich śladem. Mam w bloku rodzinę lekarską.Oboje pracują w państwowym szpitalu. Każde z nich ma samochód wysokiej klasy,a córce kupili mieszkanie i też ma samochód,druga córka mieszka z nimi i oczywiscie ma samochód chociaż je

Czesław Niemen

Nakręciłaś mi w głowie Grenka.Piosenki są Czesława Niemena,a on miał urodziny 16 lutego.

Re: Pamiętacie jeszcze ???

Niedawno były jego urodziny. de.youtube.com/watch?v=H1bdMhrvh20&feature=related www.youtube.com/watch?v=2UTdCole98E&feature

Re: Od kwietnia wzrosną ceny gazu

Nawet 100 zł więcej miesięcznie zapłacisz za ogrzanie gazem swego domu. Kilkanaście złotych stracisz za gotowanie na gazie. To paliwo podrożeje od kwietnia o 20-25 procent. Prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa powiedział na antenie TVN CNBC Biznes, że wyliczyli to jego doradcy. I po

Re: Ale mam szczęście !!!

To masz szczęście,że wirusa nie złapałaś.Ja teraz co nieznane wszystko wywalam.Nauka po szkodzie.

Re: Grenka !!!

O Matko,14 choteli co dzień to w innej części świata. A środek lokomocji auto-stop.

Re: Jago !!! Nu, nu, nu ...

Greniu,nie dałam rady wszystkiego przeczytać.Nawet nie wiesz,że zachorowałam,choć informowałam.Przez te dni czułam sie jak porzucony kapeć nikomu niepotrzebny. Dałaś inny tytuł tego artykułu,więc nie mogłam skojarzyć.

Żydzi nas atakują ! Trzeba się bronić (początek wątku)

Cały kościół rozbrzmiał potężną owacją, gdy towarzyszący Nowakowi prof. Bogusław Wolniewicz wołał: -Kto nas atakuje? Żydzi! Trzeba się bronić! Tak wołał w sobotę prof. Bogusław Wolniewicz, autorytet Radia Maryja, z ołtarza bazyliki o. Jezuitów w Krakowie. - Trzeba się bronić. Wywołał burzę

Re: Jestem gorsza niż lepsza

Tu napisane,że imię Nelly przybrała dopiero w Polsce. To w końcu jak ona ma na imię ? www.gay.pl/tekst.php?id=5926

Re: Jestem gorsza niż lepsza

Podaję linka odnośnie tytułu. www.dziennik.pl/polityka/article123513/Nelli_Rokita_Jestem_gorsza_niz_lepsza.html

Re: I po co im takie bydlę?

Przecież napisałam "Właściciel psa powinien płacić odszkodowanie do końca życia" W moim rozumowaniu powinien płacić rodzicom dziecka. Wiem,że to nierealne,ale jak go ukarać,żeby w przyszłości myslał. Piszesz,że teren był zabezpieczony,cyt "- Z tego co udało nam się do tej pory ustalić, byli z

Re: I po co im takie bydlę?

Pytanie, skąd wziął się pies na podwórku,dlaczego dziadkowie zostawili samo dziecko w wózku,skoro jednak teren nie był dostatecznie zabezpieczony.Druga sprawa,to tyle się pisze o agresywnosci tych psów i nic się nie robi.Powinni zabronić posiadania takich psów. Właściciel psa powinien płacić od