21 wyników w czasie 219 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Po kim oni to mają...

Mój bratanek koniecznie chciał iść na medycynę.To było jego marzenie.Dwa lata z rzędu nie dał rady się dostać.Żeby nie marnować czasu i nie wypaść z z ciągu nauki,poszedł na inne studia.Postanowił sobie,że do skutku,aż go przyjmą.Udało się za trzecim razem.Jest już na trzecim roku. Cała rodzina

Re: Robione w pędzie :)

Natla... cuuudne zdjącia !!! jęk zachwytu. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: Przed i po burzy-brawo!

Teraz już wiem,że to tęcza.Przyroda mnie fascynuje i czuję respekt przed nią. Wspaniałe zdjęcia. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: dodaj wyraz na!--sorrki...ostatnią literę.!.

Indianin -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Zdjęcia:

Re: Odkrywam tajemnice....;)))

mimijade.free.fr/1Galeries/Fetes/PereNoel/PereNoel.html Natla...życzę Ci duuużo zdrówka i mocnego kolanka. http://i42.tinypic.com/2cgg8qd.gif -- Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciem

Re: Włączyli emotikonki...

Dziękuję moi kochani,podejrzałam Milatkę,dzięki za podpowiedż. Jeszcze tego z języczkiem bym chciała :) :-* -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: Włączyli emotikonki...

Jaki znaczek postawić,żeby wyszły całuski ? :) bardzo mi się podobają,a nic mi nie wychodzi. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: Zostaw swoje słowo - Klub dla Przelotnych

http://i39.tinypic.com/2rqmvra.gif Wesołych Świąt Bożego Narodzenia http://i41.tinypic.com/56tye.jpg -- Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności. Schiller

Re: Zostaw swoje słowo - Klub dla Przelotnych

O matko kochana...tyle tego !http://i42.tinypic.com/2rmqjw0.gif Pozdrawiam Świąteczniehttp://i44.tinypic.com/2nrhvgi.gif -- Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności. Schiller

Re: Wontek bes zasat ortograficznych

Oj...cięnszko pszywołać bratztfo.Czeba dórzego óporu. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: Wontek bes zasat ortograficznych

Cusz poczońć,nuszki se zwihniemy jak tak bendziemy skokać. Poświencam sie hyba niepoczebnie,bo jerztrze nie jatłam. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: Coś dla zabawy;))

Też grałam swego czasu w kuleczki.Jak doszłam do 50 tys i coś tam jeszcze dałam spokój. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Re: dyskusja ruszyła

Jestem za.To nie może być tak,żeby zboczeńcy byli górą. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)