10 wyników w czasie 106 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Greniu...

tylko dlaczego w taki sposób. No i tutaj się wyłożyła chirakira.Wszędzie trzeba umieć rozmawiać.

no właśnie te Anioły mi nie pasowały,tylko dlaczego spotkał się z kolegami po dwóch latach?, acha,to znaczy,że oni do niego dołączyli. Wytłumaczyłaś mi,dzięki.

I tak powinno być.Każdy żołnierz będzie wiedział,że ryzykuje życie i z tym się godzi. A czy tylko Afganistan może nam zagrozić ? robi się coraz bardziej gorąco na tym naszym kochanym Świecie. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

Zdjęcia:

Twój link się nie wgrywa,ale o likopenie słyszałam. Dodam jeszcze,że lubię dobrą pomidorówkę i keczup niby bez koserwantów Ostatnio kupiłam na ulicy po 7zł.bardzo duże ze szklarni,bardzo smaczne

No własnie,a grenki znów nie widać. Wczoraj ponownie monitowałam w sprawie książki Olaf syn.... Dzisiaj mam odpowiedż,że złożyli reklamację na poczcie,grenka miała rację,że poczta nawaliła.

Tak ,to jest moja aukcja.Posłuchaj,książki zostały zapłacone na konto bankowe natychmiast po wylicytowaniu jeszcze w niedzielę. Tu sami piszą: # Towar wysyłam natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty przez bank. Następnego dnia powinien być u klienta. Alarmuj jeżeli wpłaciłeś pieniądze ,minęły 7

ja to wszystko przeczekam.Mam nadzieję jeszcze doczekać normalności, przynajmniej w służbie zdrowia.Ta służba to im nie za bardzo wychodzi i to chyba zrozumiałe.Powinni na początek zmienić nazwę. -- Nie wystarczy zdobywać mądrości,trzeba jeszcze z nich korzystać. Cycero (106-43 p.n.e.)

to mnie by trzeba posłać do szkoły. Chociaż kwotę napisałam poprawnie,to w głowie utkwiło mi 700 zł. Zdania jednak nie zmieniam.

Za dużo tekstu było,dlatego dałam linka. Ci ludzie może są jeszcze do uratowania,może ich zapał nie skończy się w knajpie.Może tamci przestraszyli się wyprawy pontonem. Tu będą mieli jacht z fachową obsługą.A swoją droga to tylko podziwiać ks.Palecznego.