1 166 wyników w czasie 2 196 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szczęśliwego Nowego Roku Adminko

rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/1.htm

Re: jak za Gierka-przypomnijmy sobie....

Ja już sobie zafundowałam,tyle,że jeszcze nie wszystkie. Najgorzej co z leczeniem.Mam choroby przewlekłe jak;nied, tarcz.nadciśnienie, niewydolność żył.i parę innych.Leki trzeba brać do końca życia. Kazda wizyta do lekarza,to parę lat życia mniej.Jeszcze do niedawna sprzeczałam się z mężem jak

Re: kac czym leczycie

My nie mamy kaca.

Zdjęcia:

Re:

Wpisała się w pamięć.Była lubiana.

Re: Julinko

Cieszę się bardzo,że przyczyniłam się choć do chwilowej pomocy zranionego serca. Julinko,moja córka miała zapalenie zatok.Bardzo ją bolało.Lekarka zapisała lek homeopatyczny,ale można dostać go bez recepty.Ponieważ szybko i skutecznie wyleczyla zatoki po dzień dzisiejszy,schowałam buteleczkę.

Re: Dlaczego odchodzą

zdrowie.onet.pl/1363101,2041,,,,dlaczego_odchodza,psychologia.html

Re: oferta pracy

Najpierw się przedstaw Olejowy,z kąd jesteś i co nam oferujesz?

Re: oferta pracy

A my się nigdzie nie wybieramy.Nam tu! dobrze.

Re: Przeszłość nie istnieje

A ja nie mogę strawić ,że w moim Grodnie rządzi Łukaszenko.Kiedy oglądam jakieś relacje z tamtąd,to tak jakoś się robi ciepło na sercu.

Re:rafy

Dla mnie Mario,to co Ty opowiadasz,to są baśnie z 1001 nocy.Podziwiam Ciebie.

Re: rowerem w terenie

A po co przenosić,a jeszcze gorzej zlikwidować.To może być ciekawy wątek o wyprawach rowerowych i związane z tym przygody. Kto zaczyna?

Re: niesmiertelnik zolty pazdziernik

W pażdzierniku to ja czekam aż włączą kaloryfery.W nocy to nawet dobrze,bo i tak śpię przy uchylonym oknie,ale wieczorem jak siedzę bezczynnie to muszę coś nałożyć z rękawami.Jak pojadę teraz do hipermarketu,to kupię kwiatka kwitnącego kolorowo,a najlepiej kilka.Są takie fiołki afrykańskie róż

Re: niesmiertelnik zolty pazdziernik

Jak jadę do hipermarketu,to obkupuję się w środki czystośi na parę m-cy,więc następnym razem może wypaść np. w styczniu, a fiołki kwitną naokrągło. Mam dużo kwiatów w domu,ale same liściaste.Myślę przyszłościowo o ponurej i deszczowej jesieni.Oko można cieszyć od rana do wieczora.

Re: i KOMU TU WIERZYĆ?

A słyszałaś to: pij mleko ,będziesz kaleką.

Re: i KOMU TU WIERZYĆ?

Nie wierzę w te ich nowości.Kiedyś pomidory miały być rakotwórcze,a okazało się,że są nieocenione. Moja mama nie jadła mięsa.Jej głównym pożywieniem było mleko i pomidory ,oczywiście jak były.Jak miała 80 lat zachorowała na RZS. ale i tak dożyła 90 lat.

1 2 3 4 5 6