4 554 wyników w czasie 2 766 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: kanapka z masłem

Oj.. prawda, prawda.A jakie to wkurzające jak na kanapce leżą jakieś smakowitości i to wszystko rozmazane leży na podłodze.

Świadoma decyzja to mit (początek wątku)

Zawsze starannie ważysz wszelkie "za" i "przeciw" i świadomie podejmujesz każdą decyzję? Uważaj, to tylko złudzenie. Naukowcy udowadniają, że rządzi nami podświadomość www.gazetawyborcza.pl/1,75248,5126651.html

Na złość żonie podzielił majątek na pół dosłownie. (początek wątku)

Pewien serbski farmer wziął sobie do serca zalecenie sądu, aby podzielić majątek na pół przy rozwodzie i przeciął szlifierką na pół maszyny i narzędzia - donoszą miejscowe media. -------------------------- Biedna krowa. Cz, 03-04-2008 Forum: Forum emerytów i rencistów. Wątek: Na złość żonie podzielił majątek na pół dosłownie. Autor: jaga_22

Re: Na złość żonie podzielił majątek na pół dosło

Takich przypadków było sporo.Wolą zniszzyć niż się podzielić. Nad krową się zastanawia,bo nie wie co by żona wolała,połówkę z rogami czy z ogonem.Kwestia czasu.

Zdjęcia:

Re: Mandat za segregację

Nie wiem jak jest gdzie indziej,ale mówię na przykładzie blokowym. U nas są zabierane śmieci 2x w tygodniu, 6 pojemników. Wiem,że każdy kurs jest zapisywany w biurze ich instytucji ,bo są zastępstwa,urlopy itd. i kto ile zrobi więcej kursów zarobi więcej.Może jest jakaś stała pensja,a reszta to

Re: Grenuś..

to trzeba dołączyć do polskich absurdów i powinien sie zająć tym poseł Palikot. Jest taka strona Palikota,gdzie można zgłaszać wszystkie absurdy.

Re: Greniu...

zapomniałaś,że dzisiaj jest prima aprilis ? :)))))))))

Re: Euro 2012 zostaje.....

Aniu,taka inwestycja zawsze się opłaca,bo przy okzji są robione inne : budowa hoteli,drogi komunikacyjne,miasto się rozwija w szybkim tempie,jest praca dla ludzi. Jak się uda,to w przyszłości będzie procentować.

Re: Nelly w sejmie...

Poyślcie ,co taki Sejm byłby wart bez Nelly. Ona jest oryginalna na każdy sposób.Każdemu przygada,czasem i swojemu przez nieuwagę.Jej egzotyczne formułowanie zdań,inaczej się ubiera. Jak zauważyłam ,nie ma w tych wypowiedziach nienawiści,najwyżej śmieszności,na które sama się naraża. Lubię słu

Re: Nelly w sejmie...

Posłów mamy nie najwyższych lotów.Ci co mają coś do powiedzenia pewnie w setce by się zmiescili.Reszta potrzebna chyba tylko do głosowania i manipulowania. Nelly dostała się dzięki Prezydentowi.Wolę ją 100 x bardziej niż Natalli-Świat,lub Szczypińską,z których aż kipi nienawiść.

Re: kwietniowe dzień dobry!

Anerim miło mi Cię przywitać.Baran a może Baranice ? :-))))))))))))))

Re: kwietniowe dzień dobry!

Aniu... nie mogę pozwolić aby wylęgły się na balkonie. Już raz tak zrobiłam w poprzednim miejscu zamieszkania,ale nie miałam wyjścia.Kiedy wyszłam na balkon wczesną wiosną gołębica już siedziała na jajach,a jedno się wykluło.Co miałam robić? jeszcze je dokarmiałam potem.Za nic potem nie można by

Re: Mentalność lekarzy

To straszne co się teraz dzieje,normalnie znieczulica.Co chwila ktoś umiera przez konowałów.Im się po prostu nie chce pracować,minimum wysiłku. To dziecko półroczne,które zmarło i to co napisała lisia312, to wszystko woła o pomstę do nieba.

Mentalność lekarzy (początek wątku)

Znam mentalność polskich lekarzy, jest przerażająca. Jak ją opowiedzieć? Opowiem ją tak, jak pamiętam. Kiedy byłem początkującym reporterem, pewien lekarz zaprowadził mnie w szpitalu do ciężko chorego człowieka, którego uratował, stosując nowoczesne techniki. Ten człowiek leżał na łóżku, był prz

Nelly Rokita: Platforma stosuje mobbing (początek wątku)

Nareszcie można się było pośmiać.Nawet fajnie,że taka jest,bo bez niej byłoby nudno. www.pardon.pl/artykul/4206/nelly_rokita_platforma_stosuje_mobbing

Re: Nelly Rokita: Platforma stosuje mobbing

To byłaby chyba wojna .Posłuchajcie Korwina M. www.pardon.pl/artykul/4242/jkm_kobiety_po_prostu_mniej_inteligentne_zobacz

Re: Zenujące

www.plotek.pl/plotek/1,78649,5000131.html

Re: e,tak słodko to nie będzie

To Wy nie wiecie ,że płacimy za posiadanie odbiornika? Możesz nie oglądać telewizji wogóle,ale masz odbiornik,więc płacisz.

1 2 3 4 5 6