wyszukiwanie zaawansowane
5 025 wyników w czasie 1 689 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

1,8 TSI skoda (początek wątku)

Witam forumowiczów Przeczytałem o nowym silniku audi 1,8 TFSI, który ma być a może juz jest oferowany w Oktavii. Porównuje parametry techniczne legacy, accorda, oktavii, sportowca alfy brery, choć i lexus is 250 nie odbiega tu zbyt daleko, i wychodzi mi, że silink oktavii w tej wersji (160 KM

Re: 1,8 TSI skoda

> wychodzi mi, że silink oktavii w tej wersji (160 KM; 0-100 km 8,1 s; 10l/100km > w mieście) nie odstaje od wspomnianych samochodów. Czy sie mylę? Co sądzicie > na ten temat. A skoro nie widać różnicy to po co ... za brerę drugie tyle co > za skodę. Czy auto składa się tylko z silnika

Skoda Octavia Ambiente 1,8 TSI/160 KM (początek wątku)

witam, rozważam kupno Skoda Octavia Ambiente 1,8 TSI/160 KM - czy ktoś z forum ma wyrobioną opinię na temat tego auta? ile potrafi spalić w mieście (takim zakorkowanym:)) czy podobnie jak w silnikach FSI trzeba zalewać bak tym "lepszym"98'oktanowym paliwem? Przeglądam wykres momentu i mocy

Re: Skoda Octavia Ambiente 1,8 TSI/160 KM

dzięki za rzeczową opinię.

Skoda Octavia Ambiente 1,8 TSI/160 KM (początek wątku)

witam, rozważam kupno Skoda Octavia Ambiente 1,8 TSI/160 KM - czy ktoś z forum ma wyrobioną opinię na temat tego auta? ile potrafi spalić w mieście (takim zakorkowanym:)) czy podobnie jak w silnikach FSI trzeba zalewać bak tym "lepszym"98'oktanowym paliwem? Przeglądam wykres momentu i mocy

Re: Skoda Octavia Ambiente 1,8 TSI/160 KM

dzięki za opinię, faktycznie w salonie poinformowano mnie że przy pb95 może nastąpić spadek moc, mimo iż piszą że jest to paliwo podstawowe do tego silnika. Mam wrażenie, że sami jeszcze nie wiedzą do końca co to za "motór".

Zdjęcia:

Octavia II 1,8 TSI (początek wątku)

Jakie są Wasze opinie na temat Octavii z tym silnikiem. Tylko rzeczowe proszę

Re: Octavia II 1,8 TSI

Jeździłem Superbem II z tym silniczkiem - to najbardziej udany silnik VW - bardzo cichutki i naprawdę miluuutko się zbiera już od najniższych obrotów. I jest bezobsługowy jeśli chodzi o rozrząd (do 300 tys. km).

A może 1.8 TSI?

spokojnie podkręcić do 130-140 KM i wtedy jest już całkiem sympatyczny. Moim zdaniem jednak jest dość głośny. Co do 2.0 - bierze olej i rzeczywiście jest duże opóźnienie turbo, choć wiele nie jeździłem i tylko w Passacie. Teraz jeżdżę 1.8 TSI, to jest ciekawa maszyneria. Moment obrotowy jak w

Re: A może 1.8 TSI?

Jeżdzę Octavią 2.0 l, 130 KM i nie bierze oleju,nie ma tzw. turbo dziury ,auto szybkie,zrywne i nie mam żadnych zastrzeżeń.

1.8tsi 160KM i 150KM.Czym się różnią? (początek wątku)

Pytanie stąd,że pojawiła się jakiś czas temu Octavia z silnikiem 1.8tsi 150KM w specyfikacji family plus. Pozostawiono również wersję 160-konną. Czy ktoś jezdził obiema wersjami,da się odczuć różnicę? Family Plus 150-konne wygląde ciekawie cenowo i wyposażeniowo, czy warto żałować tych

Re: 1.8tsi 160KM i 150KM.Czym się różnią?

bitrix napisał: > Pytanie stąd,że pojawiła się jakiś czas temu Octavia z silnikiem > 1.8tsi 150KM w specyfikacji family plus. > Pozostawiono również wersję 160-konną. > Czy ktoś jezdził obiema wersjami,da się odczuć różnicę? > Family Plus 150-konne wygląde ciekawie

180 km/h (początek wątku)

Moja 156 1.8 04 poprawnie dochodzi do 180 km/h. Do 190 wolno. Do 200 baaardzo wolno. A gdzie do tych 208 km/h z danych technicznych modelu. Czy ktoś spotkał się z takim problemem i jak to wyprostować? Do 200 dochodziłem na 146 1.6 ... saturn

Re: Volkswagen Passat Variant 1.8 TSI | Za kierow

bida z nedza. W tej klasie po stokroc wybralbym akordeona typ s z kopciuchem 180Km - fura w stylizacji, jakosci, niezawodnosci i silniku znacznie gorujaca nad plebejskim passtuchem

Re: Volkswagen Passat Variant 1.8 TSI | Za kierow

akordeon 2.2 i-DTEC (180 KM) MT Type-S 142 800! a np dychawiczna 2.0 i-VTEC MT Lifestyle 111 300.... o czym mówimy.... trzeba dołożyć drugie tyle.....jedyną konkurencją dla tego sprzetu jest tak naprawdę superb lub mondziak....

Octavia 1.6 TSI 115KM (początek wątku)

Chcę taką kupić tylko nie wiem jak się sprawuje silnik bo czytałem gdzieś opinię że jest słaby proszę o radę od osób które taką skodą jeżdżili

Re: Octavia 1.6 TSI 115KM

,4 tsi 122km na poziomie 2,0 tdi, jeśli nie lepsze, a cena o wiele niższa. jak dla mnie silnik bardzo ok, choć 1,8 tsi pewnie jeszcze fajniejszy :)

1.4tsi kontra 1.8 tdci (początek wątku)

witam, rozwazam nabycie jednego z dwoch pojazdow: VW 1.4tsi lub FFocus 1.8 TDCI; glowne uzytkowane w miescie: czy ktos z was mial mozliwosc jezdzenia ktoryms z nich? glownie mi chodzi o opinie na temat ukladu jezdnego i przyspieszenia, w drugiej kolejnosci funkcjonalnosci; ew. inne uwagi

Re: 1.4tsi kontra 1.8 tdci

Witam. Moge wypowiedzieć sie tylko o 1,4 tsi(122km). Wrażenia bardzo pozytywne jeśli chodzi i o układ jezdny, i o przyspieszenia, i o spalanie. Funkcjonalność bez zarzutu. Jedyna rzecz która wymaga przyzwyczajenia to bardzo krótka jedynka (tym bardziej ze skrzynia jest 6 biegowa). Na jezdzie

1 2 3 4 5 6