2 859 wyników w czasie 895 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Jaka i za ile instalacja do clio3 1.2 75 koni? (początek wątku)

Auto będzie jeździło na nauce jazdy wiec przydało by się zaoszczędzić na paliwie:-)czy ten silnik dobrze współpracuje z gazem? pozdrawiam

mb 190 2.3 16v z '89 jak myslicie ile moge dostac? (początek wątku)

witam mam pytanie mam prawdziwy mankament bo zastanawiam sie czy nie sprzedac autka ktore jest na rynku(nie tylko polskim ) dosc zadkie i mam szczerze mowiac problem z wycena bo niby na scoucie takie autka chodza miedzy 2500eu - 5000eu, ale moj merc 2.3 16v jest po awarii konkretnie strzelila

Re: mb 190 2.3 16v z '89 jak myslicie ile moge do

325 tds z 1992 bez klimy. Przyczepilem tak dla checy kartke 6.000 Eurakow, bo tyle mnie wyszlo 4 lata wczesniej i poszlo w 2 dni, takie jaja. bart.tez kiedys torun.

Re: mercedes 190 2.0D-ile pali

Ja mam 190 2.5D, wiec powinno byc podobnie... Pali od ok. 6,3 do 7,5 - baaardzo zalezy jak i gdzie jedziesz (miasto, autostrada) oraz od obicazenia auta. No i oczywiscie od predkosci. Jesli jade sam, pustym autem, po poziomej autostradzie ok 120km/h, to lekko ponizej 6l mozna zejsc. rth

Zdjęcia:

Re: Ile czolgow za konie?

1)Niemcy miały w 1939r JEDNą brygadę kawalerii 2)Anglosasi do początku 1942r. całkowicie zmotoryzowali swe armie 3) Axx pomieszaleś to nie Walenberg Zydów na ciężarówki chciał wymieniać lecz gmina żydowska-Eichmann się jednak na to nie zgodził zaproponował za to władzom gminy skierowanie 1

Re: Ile czolgow za konie?

, gdyby takich batalionów było 22, a nie 2 plus 3-ci na Renaultach in staatu nascendi. Takie siły, tak a nie inaczej użytkowane, skazane były na rozpuszczenie się w sytuacji operacyjnej niczym kostka cukru w wiadrze. W sumie, przy innej filozofii, nawet bez jakichś wielkich przesunięć między kawalerią

Re: ile kw (ew. koni )zabiera klima ???

a to może w taki sposób: dobry układ klimatyzacyjny winien pobierać ok. 1/3 tego co daje. standardowo sprężareczki sa 5 - 7 kW a to i mamy od 1,65 do 2,31 kW poboru. Oczywiście jest to mocno zgrubne że dotyczy parametrów nominalnych pracy

Re: ile kw (ew. koni )zabiera klima ???

...powinien dawac 1/3 tego, co pobiera... To sie nazywa sprawnosc silnika cieplnego (w tym wypadku pompy ciepla). Ale liczby sa z grubsza dobre. Moc chlodzenia (szczytowa) w klimie samochodwej powinna wystarczyc w granicach 2 kW, czyli 5-6 kW mocy sprezarki powinno byc dobrym szacowaniem.

Re: Ile koni ma Mazda 626 z 92r. 2.0 16V

9,0 Bieg jałowy 650-750 Punkt zapłonu 11+/-3 Kolejność zapłonu 1,3,4,2 Luz zaworów - hydrauliczne Świece zapłonowe NGK/BKR5E-11 Odległość elektrod 1,0-1,1mm Olej silnikowy bez/zfiltrem 3/3,5 l Skrzynia biegów 2,7 l Układ chłodzenia 7 l Ciśnienie oleju (bar/obr/min) 3,9-4,9/3000 Układ

Re: 400 koni z 3 cylindrow

crannmer napisał: > Ja chedoze... > Myslisz czasem i czytasz to, co napisales? > Primo w Wanklu zaplon nastepuje raz na obrot tloka - jak w dwusuwie. Wiec pojem > nosc przelicza sie, jak dla dwusuwa. 1,3 Wankla odpowiada 2,6 litra tlokowego c > zterosuwa. A przynajmniej

Re: Ile emocji daje 1500 koni i milion zł?

rs to kopa, nie wiem czy tu sie podniecac, ma wiekszy silnik i wieksza moc a i tak jest wolniejszy od audi s3 z 2006r, kosztuje niewiele mniej, audi ma 4x4, duzo lepsze wnetrze, lepsze skrzynie, fiat jest wolniejszy od starych 2litrowych, 6cylindrowych beemek!

Re: Mercedes 190E 2.0 automat

Chodzi o to, że większość handlarzy zaniża cenę przy sprowadzeniu - niższa > akcyza. Może być tak, że handlarz chce 10tyś, a na fakturze bedziesz miał 2-3 > tyś. Nie wiem jak później może być ze skarbówką (czy nie będą kwestionować > ceny). Rozumiem, wiec musze sie dopytac. Chodzi

nic nie widzisz? przesuń ^ do 2/3 a poziom >do koń

-- Mam nadzieje, ze wyjasnisz nam jak to bylo w Saczowie z podpisaniem Volkslisty i praca dla Armii Krajowej. Ilu emisariuszy z Londynu wydaliscie ksiezom katolickim? -- Pozdrawiam Rycho7

1 2 3 4 5 6