20 wyników w czasie 1 960 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Passat B5 silnik 1,6

brawo uki.bardzo rzeczowa opinia.99 proc. opini to opinie ludzi,którzy nie mają pojącia o czy piszą.czytają passat 1,6,aha to słabizna i tyle.owszem za odkrycie ,że 1,8 T jest lepszy nie dostaje się nobla,ale zapewne zrozumiałeś,że ten samochód ledwo rusza z miejsca.nie jest to prawda

Re: Fiat Pumpo 1.3JTD vs Skoda Fobia 1.4TDi

.5 dci, yarisa 1.4 d4d i 2071.6 hdi a przede wszystkim nową corsę 1.3 cdti (silnik identyczny u fiata)?

Re: co sądzicie o samochodach marki renault?

nimi > ostrzej ba łatwo sie psuja. Jeśli ktoś kupuje autko z silniczkiem 1,2-1,4 a wymagania ma jak od BMW 3.0 to rzeczywiście. Do jazdy ostrej Renault sprzedaje Megane maxi 300KM albo turbo 225 KM lub Clio V6 24V. Poza tym szosa to nie tor wyścigowy a w warunkach szosowych to wiele tych

Zdjęcia:

Re: opinie Vectea "B" 1,6 16v

TT fajne autko ale jak jestes wysoki to braknie troche miejsca dla ciebie,2.0l silnik jest troche za slaby i felerny.1,8turbo daje duzo frajdy

Artykuł w jęz. angielskim

percent in 2004 from 20.7 percent in 1996, according to background information in the report. Mortality in Caesarean deliveries has consistently been about times that of vaginal delivery, but it had been assumed that the difference was due to the higher risk profile of mothers who undergo

Re: Punto Grande - opinie

Mam Grande 1.3 m-jet 90 KM 6 biegowy. Przebieg 8000 km. Zawsze z dużym zainteresowaniem czytam opinie wszelakiej maści teoretyków i "ekspertów" forumowych. I gdybym miał na nich bazować z pewnością nie kupiłbym fiata ... i płakał nad własną głupotą teraz. Na szczęście mam własne szare komórki

1.6D i 1.9D mają opinię bardzo niezawodnych

(symbole 1Z i AHU dla 90KM, AFN dla 110KM) natomiast ów 1.9D oraz 1.6D z golfów 2 z racji braku doładowania robią bez większych problemów kosmiczne dla większości przebiegi - bo są naprawdę mało wysilone - 1.9D ma max 64KM, ok. 120 niutonometrów, opinia mechaniorów jest zgodna - że silnik przeżyje

Re: wreszcie problem z głowy!!!

ogólnie mówiąc ten motor długo już nie wytrzyma, nie wspomnę już o wyciekach oleju z silnika, skrzyni biegów i półosi, jak wymieniałem turbo to facet z firmy gdzie ją kupowałem stwierdził, że to norma w tych silnikach, i że to auto jest u nich nr 1 pod względem sprzedaży regenerowanych turbin

Re: brum brum ;)

Nowe auto? Praktycznie każdy typowy, współczesny samochód z tzw. segmentu B jest godzien polecenia (Fiesta, Corsa, Yaris, Jazz, Colt, Punto, 206/207, Clio, Getz, Polo, Ibiza, Fabia, Swift, C3, etc...). Mniejszych (Aygo, C1, Picanto, Panda, 600, etc) nie warto chyba kupować - różnica w walorach

Festival Virona- Ateny

Arvanitaki)-na ten koncert bez wątpienia szybko rozejdą się bilety 16/6- drugie muzyczne spotkanie Mare Nostrum- Makis Amblianitis (Grecja-ethnic- jazz-znakomity!),Fuat Saka (ponoć z Turcji),Abdelli (Algieria)- druga część tego spotkania 17/6-Miguel Gil (Hiszpania),Savina Janatu