21 wyników w czasie 2 239 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Lancia Delta opinie

stabilizatora (tanie i podlegające regeneracji tuleje; niestety sworzeń jest niewymienialny). Z tyłu nie dzieje się nic. Silniki: początkowo (od 1994 r.) dostępne były benzynowe, 8 zaworowe, jednowałkowe 1.6, 1.8 i 2.0 (identyczne z tipo/tempra) + 2.0 turbo (dwuwałkowy 16V) oraz dynamiczny, fiatowski

Re: Opinie o Alfach GTV?

turbo i V6 nie schodzą w mieście poniżej 20l... -- rafal.gtv forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=14687

Citroen C1 - drzwi otwarte i od razu usterka..... (początek wątku)

strony o gustach sie nie dyskutuje wiec podkreslam ze to tylko moja opinia - kilka spostrzezen: 1. Z przodu dwom osobom bedzie wygodnie - pod warunkiem ze nie sa za .... hmm.... no ze nie sa za grube. 2. z tylu ciasno, na dodatek siedzi sie jak na krzesle i nie ma w ogole miejsca nad glowa - ja

Zdjęcia:

Re: dla pewności spisz tę nazwę jak możesz, prosz

www.wizaz.pl/produkty/baza/censura.php?tsid=1&csid=ab1df207f7b6f384cb80e3dbf3e4b23a&cmd=details&itemid=3336 znalazłam na Wizaz-u. Ale w opiniach też

Propozycja nowych współczynników czynszowych

.......................... Centralne ogrzew + CO...1.42PLN/m2....1.42PLN/m2.......................... Odpis na zarząd.........6.06PLN/lok...6.06PLN/lok..6.06PLN/lok..6.06PLN/lok Fundusz społ-wych.......4.60PLN/lok...4.60PLN/lok..4.60PLN/lok..4.60PLN/lok Wywóz śmieci............0.07PLN/m2....0.07PLN/m2...0.07PLN/m2...0.07 PLN/m2

Propozycja nowych współ wersja II (od lokalu)

/m2.......................... Odpis na zarząd..........6.06PLN/lok.....6.06PLN/lok...........................1.50PLN/lo k Fundusz społ-wych.....4.60PLN/lok.....4.60PLN/lok.......................... Wywóz śmieci.............4.14PLN/lok.....4.14PLN/lok.......................... Energia

Re: Za 10 tys. ? moze lanos?

), bardziej opel astra kombi 1,7 D (oszczędny), najlepiej turbo, ew. z silnikiem 1,6 (benzyna). Dla małej rodzinki w sam raz, a i statystycznie mało awaryjny. Może jeszcze VW Polo kombi, będzie minimalnie droższe w ew. naprawach. Mam nadzieję, że od 10 tys. nie znajdziesz już autka z silnikiem

Re: Sekwencyjny wtrysk CNG ......

samochod jezdzi, jakby mial benzynowe 1,4 litra! A przeciez dwulitrowy silnik w tym samochodzie powinien wyrywac drzewa! Z kolei w Zafirze jest silnik 1,6 optymalizowany na gaz (bo to wersja monowalentna z awaryjnym zbiornikiem benzyny), ale i tak jest za slaby na ten rozmiar i wage samochodu. Nowa

Re: Poradźcie proszę - chcę kupić Lagunę 2002-200

klimatyzacja słabo chłodziła i trochę hałasowała, ale wymiana filtra rozwiązała ten problem. Warto szukać wersji z klimatyzacją elektroniczną, silniki 2,0IDE i 2,2dCi podobno są najmniej udane. Jeśli chodzi o diesle, warto szukać 1,9dCi 120KM, 2,0Turbo zapewnia dość dobre osiągi. 3,0V6 to jednostka

Re: Puściły zgrzewy karoseri, na gwarancji

na koszt właściciela auta. Pewnie powiesz nasze drogi, tu tez coś znam w latach 83-87 Passatem 1,6 turbo diesel przejechałem po kocich łbach 170kkm, w kolejnych latach kolejnym samochodem 143kkm często z przyczepą i nie było sladu zuzycia zawieszenia!!!!!, a teraz mamy asfalty, gierkówka,A-4

Re: ile powinna palic calibra 2,0l szczeze

chcesz szybko jeżdzić to lepiej kup sobie lekką hondę CRX 1,6 16V jeżdziłem takim chodzi tak jak Calibra 2,5 i pali średnio 7,5 to jest autentyczna prawda!!! nie biorę pod ówagę tego auta bo wożę często duże obrazy a CRX raczej by ich nie pomieścił( i tak Calibra będzie kompromisem wstosunku do

1 2 3