8 wyników w czasie 1 958 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

wygrana 1.6 turbo BMW/PSA?

"- 1.4-1.8 l - turbodoładowaną jednostkę 1.6 z MINI coopera S, clubman, peugeota 207 i 308" Z relacji użytkowników Mini wynika, że silnik ten ma wadę konstrukcyjną, która wg. producenta nie wpływa na osiągi i żywotność, ale jest dosyć upierdliwa dla klientów

w 2giej lidze nie ma slabszych

Pokutuje opinia,że awansujący osłabią ligę. To bzdura. Długofalowo ja nawet wzmocnią! prawdopodobnie awansują mocne firmy z dużych miast (zdarza się wyjątki). Opuszczający 1 ligę w dłuższym czasie nie mają szansy wznieść się na wyższy poziom niż prezentują. Widać to po Groclinie... Co można

Wiki powołuje się:

Przypisy ↑ 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 1,6 www.ms.gov.pl. "Stenogram konferencji prasowej Ministra Sprawiedliwości-Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro i Szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusza Kamińskiego z dnia 14 lutego 2007 roku.", www.ms.gov.pl, 14 lutego 2007

Zdjęcia:

Zatwierdzenie strategii (początek wątku)

: 202, 206 i 207, na okres 10 lat oraz na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 10. Podjęcie uchwały w sprawie opinii o lokalizacji ośrodka gier. 11. Podjęcie uchwały w sprawie skargi Zarządu Powiatu Pruszkowskiego. 12. Podjęcie uchwały w sprawie skargi Pana

Re: Uczciwe porównanie silnik diesla kontra benzy

. Najlepiej mi znane silniki to 1.8T zrobione na 190bhp oraz z ostatnich 6 miesiecy doswiadczen C220cdi. W obecnej firmie mam regularnie przyjemnosc jezdzenia Porshe 911 4S oraz Turbo, 4S 08', Turbo 07' a takze Bentleyem Continetalem GT. Troche mniej fajny samochod to Range Rover Sport TDV8. Co do

Re: Toruń vs. Włocławek a Bydgoszcz vs. Toruń?!

: > pl.wikipedia.org/wiki/Miasta_w_Polsce_wed%C5%82ug_liczby_ludno%C5%9Bci (GUS, 2007) > Bohaterowie: > - Wrocław, 4. miasto w Polsce, 635 tys. mieszkańców > - Bydgoszcz, 8. miasto w Polsce, 363 tys. mieszkańców > - Toruń, 16/17. miasto w Polsce, 207 tys. mieszkańców > - Włocławek, 33. miasto w Polsce, 119 tys. mieszkańców > > Patrząc

Re: miałem 5 lat Megane na gaz, sprzedałem i kupi

każdym rogu,a w tanim Luxemburgu jest ON za grosze. To tyle o braku miłości do LPG. Nie zgadzam się z opinią na temat gorszych warunków jazdy na gazie (LPG, czywiście a nie C2H5OH). Mam gaz w Volwo S40 (2 l. 210 KM, turbo, 100km/g w 9 sek, 11 l100 km pod moja nogą). Nie ma żadnej różnicy

10 programów, których należy unikać

1. Vista jest w porządku, chciałem przypomnieć, że jak wyszedł XP to też narzekano na duże wymagania sprzętowe.. a co do niekompatybilności to się nie zgodzę, mam Vistę od sierpnia zeszłego roku i nie miałem prawie żadnych problemów, najgorszym problemem było to, że biblioteka Graph w Turbo Pascalu