9 wyników w czasie 2 533 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Astra IV 1.4 Turbo czy 1.6 Turbo? (początek wątku)

" 1.6 montowany w AIII i Insigniach? Czy wejść w ten nowy 1.4? Proszę o sugestie i opinie.

Re: Astra IV 1.4 Turbo czy 1.6 Turbo?

A ten 1.4 to nie czasem fiatowski T-Jet? Jeśli tak (a coś mi tak wygląda) to poczytaj na Autocentrum opinie posiadaczy Bravo, zamiast pytać teoretyków-fantastów... -- //Statystycznie gdy człowiek wychodzi z psem na spacer to każdy z nich ma po trzy nogi.

Re: Turquesa Playa-Puerto de la Cruz

Witaj:) My lecimy 2.07 z neckermannem. Też czytałam opinie na holidaychecku i hotelbewertungen.de są w większości pozytywne. Średnia opinii na neckermann.de wynosi 5,1/6, więc powinno być nieźle. A Wy lecicie z jakiego biura podróży, że wylot z Czech?

Re: Scenic 1,4 benzyna - czy warto?

glownie w miescie, czasami > trasa do 100km. Silnik podobnej konstrukcji co 1,6. Moc ok. 98 KM jest wystarczająca na wymienione potrzeby niemniej jak to bywa z silnikami benzynowymi o małej pojemności wystąpi niedobór momentu obrotowego co oznacza konieczność mocniejszego deptania po gazie i

Zdjęcia:

Re: Daihatsu Sirion 1,0 - znacie?

wersji).Dla mnie lider segmentu i nie zanosi się,zebym zmienił swoją opinię. Pozostając przy francuskich autach,to za fajnego uznaję także Peugeota 207 i Citroena C3(tego mniej).Swoją drogą,nowego C3 widzieliśmy na żywo(na razie tylko:(,nie w kraju wiadomo,bo do sprzedaży chyba jeszcze trochę

Suknia ślubna BrzydUli ... co sądzicie? (początek wątku)

. http://m.onet.pl/_m/9c0fa0a136e5b29a24f207a3bc8663c6,21,1.jpg http://e3.pudelek.pl/p1661/22ae973900072c864b30b7de

O lexusie rx 3,5, 2007 rok:

jeepwdyzlu napisał: > ile pali v6 3 3.3 czy 3,5 ? Sprawdzałem tylko w mieście, gdzie jeżdżę najwięcej: jeżdżąc delikatnie można się zmieścić w 16l. Tak jak lubię - 18. Maksymalnie, kiedyś postanowiłem sprawdzić na co go stać, jak kierowca chce poszaleć - 22l. W trasie dużo mniej, ale

skoro już zabrałeś się za cytowanie wikipedii,...

wywiadu według narodowości: ponad 97% Polaków. Wśród nich jest: Generałów, pułkowników i podpułkowników - 295 Majorów i kapitanów - 2.080 Poruczników, podporuczników i chorążych - 6.049 Oficerów i młodszych dowodzących policji, straży granicznej i żandarmerii - 1.030 Szeregowych policjantów

Pracuje na "żółte papiery" (początek wątku)

Dotyczy: Adm. 4010 – 158/09 =================== Do wiadomości: 1. Prezes Sądu Apelacyjnego w Warszawie Pl. Krasińskich 2/4/6 00 – 207 Warszawa 2. Media Szanowna Pani Prezes, Muszę przyznać, że z nieukrywanym zdumieniem przeczytałem Pani pismo z dnia 18