6 wyników w czasie 1 632 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Roboclean opinie

Akcesoriów jest dużo. Dzięki nim ta maszyna staje się wielofunkcyjna: 1. Przystawka tapicerska. 2. Antystatyczna do mebli, telewizora. 3. Krawędziowa - kratki wentylacyjne, listwy przypodłogowe. 4. Szczelinowa. 5. Podłogowa do dywanów. 6. Podłogowa - ścienna do twardych powierzchni podłogowych i

Re: Benzyna turbo - proste pytanie

z tymi samymi silnikami? Dla ilustracji pierwszej tezy - przykład z życia. Dawno temu w firmie w której niegdyś pracowałem mieliśmy część floty składającą się ze Skód Octavii Tour z silnikami 1.8 turbo i instalacjami LPG (chyba fabryczne Landi Renzo). Przedstawię kilka opinii, które słyszałem o

Re: 6-latek w szkole...

. www.tokfm.pl/blogi/instytut-obywat/2013/10/piotrowska_szkola_dla_6latka/1 Każdemu, zwłaszcza chłonnemu jak gąbka dziecku, potrzebne są bodźce do rozwoju. Jeśli mamy dużo czasu dla dziecka i możemy zadbać o to, żeby się nie nudziło, tylko dostało odpowiednio dużo bodźców plus możemy mu zapewnić bycie w grupie rówieśników, to szkoła może i chyba powinna poczekać

Zdjęcia:

Re: automat czy manual ?

kupi auta? No problem w tym że pomału nie mamy wyboru. Albo auto ma gó...any motor typu 1.2 3-cylindry (nomen omen jak w Wartburgu - ot, technika zatacza koło), czasem z turbo a czasem bez, który nie rokuje 300-400tys km w 10 lat, albo jak już mamy sensowny motor typu 1.6 16v w takim Tipo to sprzedadzą

Niskie TSH i niskie wolne hormony - HELP (początek wątku)

) utrzymywał się od 2012 roku. W grudniu 2015 roku byłam u endokrynologa z wynikami: TSH 1,310 MIKRO iu/ML norma: 0,4-4,00 Ft4 1,32 ng/dl norma: 0,8-1,9 (procenty: 47% ) Ft3 2,81 pg/ml norma: 1,8-4,2 (procenty: 42%) ATPO 3,0 norma: 1-16 Wyniki w normie, ale na moją litanię objawów dostałam na próbę

Wykształconym niechlujnie i jednostronnie (początek wątku)

ogłoszone przez Boga w pierwszej osobie. 1. Istnienie Boga. Zaczyna się od wersetu 20:2 "Ja jestem Haszem, twój Bóg (...)" i kończy na wersecie następnym (20:3). 2. Zakaz bałwochwalstwa. Od wersetu 20:3 "Nie wolno ci mieć innych Bogów oprócz Mnie" do wersetu 20:6 włącznie. Następne Dekrety zostały