wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 1 855 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: tort bananowo-bezowo-orzechowy?

- myślę,że bananowy to owocowa, lżejsza i mniej słodka wersja ormiańskiego. Marek Łebkowski w swojej książce "Ciasta i desery" podaje kilka przepisów na torty bezowe, m.in. na tort daktylowy, przekładany kremem bananowym.

Re: Lekki krem ananasowy

LODOWKI. BRZOSKWINIE MOZNA DODAC DO MASY. BIALKA KTORE ZOSTANA MOZNA ZROBIC CIASTO BEZOWE I WYLOZYC ZAMIAST GALARETKI NA GORE. 4 BIALKA 2PACZKI WIOREK KOKOSOWYCH 1 SZKL.CUKRU UBIC BIALKA NA PIANE Z CUKREM. DODAC WIORKI. UPIEC NA PERGAMINIE. SMACZNEGO!!!!!!!!!

Re: przepis na ciasto- Pani Walewska-?

, dodac´ pokrojone w kostke˛ ananasy. Zimne placki prze?oz˙yc´ kremem (kruche ciasto-krem-kruche ciasto-krem). Ciasto bezowe be˛dzie jedno na spodzie, drugie na wierzchu.

Zdjęcia:

Re: Nie kremówka..

kremem. Krem jest bezowy, tzn robiony z białka ubijanego na ciepło i zabarwiony na różowo. Powinien być o smaku różanym ale zwykle niestety jest paskudnie landrynkowy. -- Życie jest poszukiwaniem właściwej sygnaturki.

i ja dodam coś od siebie:-) "PANI WALEWSKA"

, dodać pokrojone w kostkę ananasy. Zimne placki przełożyć kremem (kruche ciasto-krem-kruche ciasto-krem). Ciasto bezowe będzie jedno na spodzie, drugie na wierzchu. Jest to ciasto dość drogie i pracochłonne, ale efekt wynagrodzi wszystkie niedogodności! -- Szczęście wkrada się do środka

Re: Jak zrobić tort? Pomocy!!!

Po pierwsze - lepiej kup gotowy( z pewnego źródła) albo poproś o pomoc babcie ;- ) Jak bardzo chcesz zrobić tort sama to mam dwie propozycje: pierwsza to tort bezowy - kupujesz gotowe krązki bezowe i przekłądasz je czymś - kremem kawowym, albo bitą śmietaną i truskawkami. Druga to upiecz