wyszukiwanie zaawansowane
7 wyników w czasie 1 732 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tort bezowy z kremem daktylowym

Krem na pewno jest dobry sadzac po skladnikach, pewnie mozna go wykorzystac do innych ciast, albo eklerow.

Re: Tort bezowy z kremem daktylowym

zrobię Twoje ciasto bezowo-wiśniowe? :) Panie piszące o kremie: Myślę, że można by też zastąpić wanilię odrobiną rumu albo brandy - co kto lubi. Albo w ogóle z niej zrezygnować. Natomiast chrupiącą wkładkę - czy będą to orzechy, czy migdały, polecam

Re: Najlepsze ciasto na świecie - propozycje!

mam kilka popisowych, nie wiem, na które się zdecydować, zdania moich bliskich też są podzielone: - pijana śliwka - cappucino (wersja z mlekiem w proszku i serkami waniliowymi) - orzechowe z masą kajmakową - tort bezowy z kremem orzechowym

Re: Wasze ulubione ciasta......

Sernik i szarlotka mojej mamy. Inne mogą się schować...no może tylko mój tort cytrynowy jest lepszy;) Ale na urodzinach u koleżanki jadłam coś takiego, że język sie prostuje a ślina zaczyna kapac na podłogę- było ci to bezowe ciasto z pysznym kremem capuccino- ani ze mnie wielbicielka

Zdjęcia:

Re: WO GOTT

Cześć Karen :-) To się wszystko tak łatwo pisze, ... wszystko wymieszać! i piec, właśnie się skarżyłam wczoraj, że torty i ciasta nie są moją mocną stroną, nie wiem dlaczego ale serca do tego to ja nie mam :-)Czy pamiętacie tragedię Bridget Jones, która próbowała ugotować, cóż to było, krem ze

Re: Witam i na kawkę, herbatke...zapraszam:)

zamawiałam, ale jest trochę drogi, gotowych krążków bezowych nigdzie kupić nie mogę, więc kupię bezy na wagę, poukładam w tortownicy i kremem przełożę :) Chyba będzie ok nie ? Agusiajasia kochana dziękuję bardzo, poradzę sobie jakoś, masz dzieciaków gromadę i z kręgosłupem kłopoty, a jeszcze ciasto

tort kruchy (początek wątku)

, można go zjeść tylko jeden kawałek na raz, najlepiej popijając gorzką herbatą. Ale jest on pyszny. Kruche ciasto nasiąknięte białkowo-malinowym kremem to jest to! Ciasto: 275g miękkiego masła 150g cukru pudru 5 żółtek 450g mąki krupczatki Żółtka zmiksować z cukrem, dodać masło i część mąki