12 wyników w czasie 173 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Makaron z pomidorami w restauracji (początek wątku)

Od dłuższego już czasu próbuje zjeść makaron z pomidorami. Świeżymi. Albo w karcie królują śmietanowe sosy, albo pomidory są, ale suszone. W najlepszym razie-puszkowe. Co dostaje do reki nowa ulotkę nowej firmy, sprawdzam-nic się nie zmieniło, sosu pomidorowego brak. W dwóch takich -se

Re: Makaron z pomidorami w restauracji

Bo ja chcę w restauracji!!! Bo nie lubię śmietanowców, a kocham pomidorowe.

Re: mieso z jelenia - jakie przyprawy ?

, tam wlasnie (pewnie wsród innych sposobów) robi sie z dziczyzny takie potrawki z dodatkiem pomidorów (ragu?tak to sie nazywa?). One są naprawdę pyszne i wspaniale smakują z makaronem. Szczerze mówiąc, dla mnie szkoda dziczyzny na" tradycyjne" , polskie sposoby-bo tak mi ona najmniej smakuje

Re: Co robicie na obiad w takie upaly?

Turbo-pseudo-caprese;)Sałata lub rukola,na to plastry mozzarelli,pomidory,sos,szynka suszona i oliwki czarne.Albo makaron na upały Linn_linn.Mąż je pyrki z mizeria i jajkiem sadzonym.

Zdjęcia:

Re: Co do takiej ryby?

O o o, Z tym jogurtem to nie pomyslałam. Juz wiem,że bedzie dobre, i do tego ładne-złota ryba i białozielony sos.. A jeszcze z innej beczki: na ten przykład z dodatków węglowodanowych makaron z czyms tam to nie bardzo, prawda? Taki np z masłem,smietanka, parmezanem, czy tez oliwa