83 wyników w czasie 199 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: makaron spaghetti - proszę, niech mi ktoś nap

Ja kupuje makaron ten zielony w lidlu - mi sie go jeszcze rozgotowaac nie udalo , mojej mamie tak :) i sos do spagetti tez robie sama :) te z proszku mi nie smakuja :) no i musza byc pomidory a nie przecier jednak - to inny smak. -- Michalek 12.07.07 godz.10.15 4,04 kg i 61 cm daje czadu!!!

Re: makaron spaghetti - proszę, niech mi ktoś nap

oliwie lub oleju zeszklam wyciśnięty ząbek czosnku, wrzucam pokrojoną w kostkę cukinię i duszę pod przykryciem aż cukinia zmięknie. Potem dodaję pomidory z puszki, łyżeczkę koncentratu pomidorowego, doprawiam solą, przyprawą czosnek kolorowy Kamis i bazylią. Przepis błyskawiczny - najwięcej czasu zajmuje

Re: Sałatka ze słonecznikiem

, pokrojoną fasolkę i wymieszać z majonezem. Wierzch udekorować pomidorem i zieleniną. Domownicy bardzo ją lubią -- Laura 10.07.2007

Re: Czy jecie z nudow???

Ja raczej nie. O 9.00 śniadanie dwie kromki ciemnego pieczywa z szynką i pomidorem + kawka. Na przekąskę o 11.00 dwie brzoskwinki, o 14.00 miałam obiadek - leczo z makaronem, koło 15.30 pewnie jakieś capuccino i kawałek ciasta i około 18.00 planuję zjeść pieczywo chrupkie i sałatkę z pomidora

Zdjęcia:

Re: e-mille pomidorowa z imbirem i prażonymi migd

robiłam tą zupę już 2 razy bo bardzo nam smakowała,co więcej smakowała też mojemu teściowi, który jest okropnie wybredny, dzięki e-milie za przepis. Ja podawałam z makaronem (takimi drobnymi muszelkami) bo kupiłam tylko jedną puszkę pomidorów, a następnym razem mam zamiar zrobić z makaronem

Re: e-mille pomidorowa z imbirem i prażonymi migd

"SKŁADNIKI: - wywar z warzyw (ok. 2-3 litrów) lub rosół - duża cebula pokrojona w kostkę - czosnek (ja daję ok. 6-7 ząbków, ale można dać mniej) - imbir (ok 5cm) w kawałku, nieobrany, umyty - pomidory krojone w puszce - 2-3 puszki - sos pomidorowy w kartoniku - 1-2 kartoniki - śmietana 18% duża

Re: Co ugotować w taki gorąc?

Makaron z pomidorami :) -- Muminka

Re: Co ugotować w taki gorąc?

polecam makaron (najlepiej swiderki, muszelki lub kolanka) z pomidorami i serkiem camembert. Pomidory oparzyc i obrac ze skorki, pokroic na kawalki, serek tez, makaron ugotowac i taki goracy wymieszac z pomidorami i serkiem. Posypac sola, piprzem i bazylia. Pycha. Ja na jedna osobe biore 1

Re: danie z cukini-znacie dobry przepis?

makaronu: podsmazyc cukinie z czosnkiem, dodac ulubione przyprawy. Na koniec zalac smietana - taka wysokoprocentowa, zeby sie nie zwazyla. Uwielbiam tez roladki z cukinii z suszonymi pomidorami, mozzarella i swieza bazylia, ale to raczej przystawka niz glowne danie. Mniam!

Re: Z cyklu "czy Wasze dzieci też..."

Dziękujemy!!! E-milie, Ty nie podziwiaj, sama jesteś lux matka niezłej gromady! Gratulacje!! Prezeska wygląda staro, to prawda. Chleje mnóstwo mojego mleka, lubi mięcho, lubi pomidory, paprykę, cukinię, makaron, kaszę- i tak se rośnie, zdrowo, odpukać. ;-) Magda- Blanka MIODZIO

Re: kulinarnie-szpinak

Można też podsmażyć na oliwie, dodać czosnek i wrzucić do gotowego sosu na bazie pomidorów (może być nawet ze słoika)+ makaron.

Re: Moje spostrzeżenia - Biedronka

dmgr napisała: > A dlaczego kupujecie pomidory w puszce jak teraz jest sezon na pomidory? To > takie pytanie przy okazji bo się zdziwiłam jak ten produkt był wymieniony w > wątku kilkakrotnie. Ja kupuję między innymi do sosów do pizzy i do sosów do makaronu, ze świeżych

Re: Jakie macie zachcianki...?

ja mam dokładnie to samo co Ty! sos pomidorowy z makaronem oraz pomidory w ilościach duuużych np pomidor ze śmietaną, sałatka z pomidorem. Wczoraj do sosu pomidorowego bolognese dodałam jeszcze pół puszki pomidorów krojonych, bo było za mało... pomidorowe :) poza tym mam ochote na przetwory

Re: Jakie macie zachcianki...?

dla mnie taka zachcianka jest makaron z sosem pomidorowym i serem. Moge jesc codzienne, zreszta to jadam w pracy na lunch. Dodam ze wczesniej makaron mogl dla mnie nie istniec. Zajadam sie tez pomidorami i wszystkim co jest zrobione z pomidorow. Moim napojem stala sie woda, nic innego mi tak

1 2 3 4 5 6