723 wyników w czasie 4 240 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

makaron z pomidorami i brie

ostatnio mnie w tawernie za akie danie skasowali jak za kawior, ale była widziałam, jadłam i robię sama: makaron - jaki lubicie, szerokie wstążki, świderki - co kto ma, pomidory - teraz koktailowe, ale z puszki też moga być, brie, bazylia, pietruszka etc, czosnek, oliwa z oliwek: Makaron do

Krem z pomidorów z makaronem pietruszkowym (początek wątku)

Składniki zupy: 4 miękkie pomidory, obrane ze skórki i pokrojone, 1 cebula posiekana, parę gałązek pietruszki związanych nitką (białą :D ), oliwa, sól, cukier. Cebulę wrzucić na rozgrzaną oliwę, po chwili dodać pomidory i pietruszkowy bukiecik. Doprawić solą i cukrem. Dusić

Re: Krem z pomidorów z makaronem pietruszkowym

Na pewno jest to pyszne, ale mój spaczony fantastyką umysł zobaczył tam Cthulhu z makaronu :) " target="_blank">pl.wikipedia.org/wiki/Cthulhu] -- Pozdrawiam, Aleksandra

Makaron, pesto , pomidory, mozzarell (początek wątku)

Makaron gotować Na patelnię wlać odrobinę oliwy Wrzucić obrane ze skóry i pozbawione pestek pomidory (pokrojone w kostkę) Gaz zmniejszyć do minimum Wrzucić pół słoika pesto. Najlepiej byłoby zrobić pesto samemu, ale mi bazylia wyszła.. Wymieszać. Sos NIE MOŻE SIĘ ZAGOTOWAĆ Mozzarellę

Zdjęcia:

Makaron z rukolą, suszonymi pomidorami i filetem? (początek wątku)

Macie jakiś dobry sprawdzony przepis na spaghetti właśnie z rukolą-dużą ilością, suszonymi pomidorami w oliwie i do tego może pierś z kurczaka? Co jeszcze dodać? Czosnek? Jak to ubrać w całość, żeby wyszło smaczne? Trochę to sobie wyobrażam ale może mi ktoś podpowie sprawdzony przepis? ...a może

Re: Makaron z rukolą, suszonymi pomidorami i file

www.puszka.pl/przepis/4530-makaron_z_suszonymi_pomidorami_tofu_i_rukola.html zamiast tofu, kurak:)

Makaron z pesto z suszonych pomidorów i ricotty (początek wątku)

15 - 20 suszonych pomidorów zmiksować z : 1 – 2 ząbkami czosnku Garścią pinoli Garścią solonych nerkowców (niewolone też mogą być  Solą Pieprzem Odrobiną oliwy spod pomidorów Dodać 250 g ricotty Wymieszać z gorącym makaronem, uprzednio dodając do sosu 1 – 2 łyżki

Re: Makaron z pesto z suszonych pomidorów i ricot

> Garścią solonych nerkowców (niewolone też mogą być  Wygląda apetycznie, ale czy trzeba od razu niewolić nerkowce? :) -- Dzieciaki ze szkół muzycznych

makaron z rukolą (początek wątku)

witam, proszę o szybką radę ws. dodatków do makaronu. na pewno pomidory w puszce, czosnek i rukola, moze kawalek sera pleśniowego, ale czy dodawać jeszcze coś? mam zielone oliwki, anchovies, tuńczyka, czerwona fasole..prosze o szybka odpowiedz:)

Re: makaron z rukolą

Im mniej tym lepiej :) Czyli pomidory, rucola i czosnek wg mnie wystarczą No , parmezan nie zaszkodzi tu pomysł na lato

Makaron z serkiem topionym (początek wątku)

bardzo dobre ja nie mialam lubczyka wiec posypałam oreganem i dodatkowo dodałam cwiartki pomidora polecam :)

Makaron z cukinią (początek wątku)

i pokrojone w piórka, 2 gałązki szałwii (nie miałam, dałam bazylię), 200 g pomidorów koktajlowych, przekrojonych na pół (u mnie zwykłe, obrane ze skórki, wypestkowane i pokrojone), 400 g krótkiego makaronu (rurek lub świderków) , ja miałam tylko rotelle, 1 suszona papryczka chilli, 1 łyżka

Re: makaron z cukinia

do cukinii dodaję jeszcze paprykę i pomidory sparzone i obrane ze skorki i czosnek, ale bez śmietany. Podaję z makaronem lub ryżem.

Re: makaron z cukinia

Moje ukochane danie. Cwicze go przynajmniej 5 razy w tygodniu :) Odkad jest mloda cukinka. Ja dusze ja z czosnkiem i cebula na oliwie, zwykle bez smietany chociaz ze smietana tez lubie. I posypuje parmezanem. Czasem dodaje jeszcze pokrojonego w kostke pomidora. I posypuje suszona bazylia.

Re: kluski z pomidorami

Wczoraj na kolację, by odreagowac te wszystkie świąteczne przysmaki;) jeśli powtórzę, to na pewno dam więcej pomidorów. No i makaron u mnie tradycyjny, nie razowy.

1 2 3 4 5 6