64 wyników w czasie 1 851 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

...

chrupki heerbatniczki bo chrupek kukuryydzianych tutaj nie widzialam a wafelki ryzowe za grube mi sie wydaja. Herbatniczki znowu maja make pszenna wiec do 1 roku wstrzymujemy sie. To na tyle. Jesli chodzi o problemy z kupkami to nasza niusia tez je miala, ale jeszcze jak pila tylko mleko z

Re: HORROR z karmieniem

moczyły biszkopty w mleku (soku) i dzieci jadły dość chętnie tak samo można przecież z ciastkami owsianymi itp. jeśli chodzi o nasze zwyczaje to unikamy jedzenia w biegu, nie ma mowy o jedzeniu przy zabawie, na placu zabaw nie raz widziałam mamy biegające za maluchami i wtykające im banany. Jak

Re: Alergia na gluten, jajko, mleko....jak urozma

płatków jęczmiennych, owsianych produktów zawierających skrobię pszenna (nie oczyszczona z glutenu)lub syrob skrobiowy czy skrobię modyfikowaną przygotowane na jej bazie niektórych alkoholów: piwo (powstaje ze słodu z jęczmienia), wódek (żytnich) Można jeść: pieczywo bezglutenowe (pieczone

Zdjęcia:

Re: Agato...

,5 nektarynki lub chrupki pszenno-amarantusowe lub ryżowo-amarantusowe-tak do pogryzienia. często zdarza się jednak tak, że omijamy ten posiłek i od razu jest zupa 15-zupa jarzynowa lub rosół z makaronem lub porowa z kluskami lub barszcz z kluskami lub pomidorowa z kluskami lub ogórkowa lub kapuśniak lub

Re: co kto daje 27.06

/soki w przyzwoitych ilościach (jeszcze sie doszacuję). 2. Milseog: pasty i szczoteczki do zębów dla dzieci, filtry UV, piłka nożna. 3. Anna_Maria: przybory do szkoły: farby, kredki, bloki, itp. + transport. 4. Kiciara11: chrupki sniadaniowe Corn Flakes - 6 opakowan; ryż - 10 kg; kasza jeczmienna

Druga dostawa! Dzięki Kiciara!:)

, prawie 4 kg bloków szynkowych, 10 paczek kaszy manny x 0,5kg i 7 paczek płatków owsianych. Oprócz tego deklaruje pomoc przy wyprawkach i oferuje transport. 02. Kiciara: JUŻ ZAWIOZŁA swoje zakupy!!! Hura!:) Jej dary: chrupki sniadaniowe Corn Flakes - 6 opakowan; ryż - 10 kg; 10 kg cukru; 15 kg mąki

Re: Czy rośnie mi niejadek?

na parówki (wyłącznie indykpola o innych zapomnij! )ale szybko sie skończyła. W międzyczasie nie podjada raczej.Żadko jakieś chrupki kukurydziane,andruty, coś z naszego obiadu. Jeśli już to owocki ma wyłożone. Do ust nie weźmie żadnego serka...danonka... Jedynie wczoraj mi palcem wyjadała

taka dietka (początek wątku)

chrupkie etc nie jem tez jogurtow, nie pije tez kawy slowem jest to taka uproszczona wersja diety south beach do tego codziennie 2h cwicze aeroby (step, tbc, abt, plaski brzuch, interwal) oraz chodze na 12 min do sauny wczesniej przez 3 tygodnie stosowalam podobna diete, ale jadlam jablka

Re: Wyrzuciłam butelki- co dalej?

, bo ma skład nieodpowiedni dla dziecka nie jest humanizowane jak mieszanki dla dzieci. Możesz sprobowac raz dziennie zrobic na 3,2 % mleku zupe mleczną z chrupkami- teraz w marketach masz tego dla dzieci, ugotowac płatki- jeczmienne, owsiane itp, kasze jaglaną - dobra na zaparcia, kasza manna

indeks glikemiczny w diecie na Candide (początek wątku)

- baton Twix 44 - biszkopt 46 - brzoskwinie 29 - brzoskwinie z puszki w syropie 52 - budyn 43 - buraki 65 - cebula 15 - chleb pelnoziarnisty zytni 58 - chleb pumpernikiel 40 - chleb zytni na zakwasie 55 - chrupki kukurydziane 63 - ciasto francuskie 59 - coca cola 63 - cukier rafinowany 68

Re: 4-latka siku i kupa w majtki praktycznie od z

, żytnie, Graham, z dodatkiem otrąb i ziaren, pieczywo chrupkie, pumpernikiel, otręby pszenne, muesli, mąka: żytnia, pszenna niskiego przemiału, kasza gryczana, jęczmienna, jaglana, pęczak, płatki owsiane, kiełki pszenne, Wszystkie warzywa, a zwłaszcza bogate w błonnik (kapustne, buraki, brukiew