64 wyników w czasie 2 365 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Czym karmisz swojego ulubieńca/

. Dobry gust zreszta ma, jesli akurat nie mialam czasu pojechac na bazarek po swieza dostawe i pare dni dawalam whiskasy to patrzyl na mnie z wyrzutem w zielonych slepiachj "No co, otruc mnie chcesz?" Ale suche chrupki wcinal, na szczescie pil duzo wody, mleka kotom nie daje (nie jest dla nich

Re: gospodarka wapniowo-fosforowa - do koral777

, kolorowa, groch, soja; grzyby; pieczywo i produkty zbożowe: kasza gryczana prażona, jęczmienna, makarony, otręby pszenne, zarodki pszenne, płatki owsiane, mąka kukurydziana, chleb chrupki, bułki graham; wyroby cukiernicze - kakao, czekolada, orzechy, migdały. U mnie najgorsze są noce

alergie - grzybice i niejadki (początek wątku)

-indyk-marchewka; ugotowane przeze mnie nie przechodzi). Do tego jeszcze "kielbaska" (robione tutaj w Belgii codziennie swiezo przez rzeznika, wymagaja ugotowania), ale tylko sama; plus chleb lub chrupki (zytnie lub ryzowe) z humusem (ale tylko ze sklepu, robiony przeze mnie odpada). Pije tylko soki owocowe (i wode

Zdjęcia:

Re: Dieta w ciąży

płatki pełnoziarniste (owsiane, jęczmienne) NIESŁODZONE! Pamiętaj, że większość popularnych musli zawiera cukier lub miód - takie płatki omijaj. Nie są też dobre kukurydziane, ani ryż dmuchany. Chleb penoziarnisty możesz kupować zwykły, dobrej jakości w bochenkach, albo Mastermacher, albo chrupką

Re: dobry namiar na dietetyka w W-wie - polecam

pieczywa razowego; chrupkie odpada - bo nie ma wody; białe mogę od czasu do czasu);płatki owsiane, jęczmienne, ryżowe, kasze drobno i średnioziarniste; drobne makarony' - raz dziennie mogę; zakaz wszelkich serów z wyjątkiem twarogu chudego, serków homogenizowanych; jajka głównie na miękko 4) 5

Re: cukrzyca ciazowa - dieta

. ZALECANE Chleb razowy pełnoziarnisty, razowy mieszany, graham, chleb chrupki. Grube kasze, gryczana, jaglana, wiejska, ryż niełuskany. Jogurt , kefir, maślanka, chudy twarożek, jajka . Chude gatunki mięsa, cielęcina, indyk, drób zawsze bez skóry, chude ryby. Masło extra, oleje roślinne, oliwa

Re: hm...? czy to napewno wysoki cukier

zbożowym na drugie śniadanie i podwieczorek. ZALECANE Chleb razowy pełnoziarnisty, razowy mieszany, graham, chleb chrupki. Grube kasze, gryczana, jaglana, wiejska, ryż niełuskany. Jogurt , kefir, maślanka, chudy twarożek, jajka . Chude gatunki mięsa, cielęcina, indyk, drób zawsze bez skóry, chude

Jedzenie w NZ (początek wątku)

bardziej ze na poczatku bede miala duuuzo wolnego czasu:)) mam pytanie: czy trudno jest dostac pieczywo chrupkie i platki owsiane (mam nadzieje ze sa dostepne, podejrzewam ze wszystkie inne cereals sa napakowane cukrem po brzegi :)) -- "Marysiu! Przecie˝ mówi?em Marysi!!! Pi´ç kilogramów cukru do