wyszukiwanie zaawansowane
64 wyników w czasie 1 879 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Owsiane chrupki (początek wątku)

Rzeczywiście bardzo smaczne, ale trudno zachować formę i zlewają się. Znikają błyskawicznie... -- Czupurek mama Tymka (20 kwietnia 2003) i Antosia (4 listopada 2004)

Re: Owsiane chrupki

Chrupki sa dobre ale szklanka cukru to stanowczo za duzo i zlewaja sie z innymi w czasie pieczenia.Wam tez sie to przytrafiło? Pozdrowienia

zawiedziona (początek wątku)

robiłam dzis słynne ciasteczka owsiane giezika. są okrpone!!! wszystko wg przepisu, ale nie wiem jak wam moze smakowac taka chrupka, tłusta masa. fu

Re: hehe:PP

ja jadę na 2 serkach chudych jakis ciasteczkach 2,3 owsianych , jabłkach i pieczywie chrupkim-i mam dośc !!!!

Zdjęcia:

Re: Do cwiczacych rano

kawa + jogurt naturalny z lyzka platkow (zwykle jakichs otrebow lub owsianych) lub dwie kromki pieczywa chrupkiego z bialym serem. albo nic..

Re: gotowe snacki do podgryzania na diecie?

ja glownie podgryzam sobie chrupki kukurydziane i wafle ryzowe lub popcornowe :) a oprocz tego slonecznik, pestki z dyni, czasem wiorki kokosowe. kupilam kiedys w sklepie ze zdrowa zywnoscia ciasteczka owsiano-sezamowe nieslodzone, ale byly drogie, wstretne i nie dalo sie ich ugryzc, wiec nie

Re: Mały żarłoczek:)))

dawaj jej dużo, ale tego, co jest pożywne i niesłodzone, żadnych kubusiów słodzonych syropem glukozowym, żadnych soków, chrupek, słodkich bułek. Sok z marchewki ok. robiony lub np. jednodniowy. Zamiast chrupek do mleka płatki owsiane. Niech je nawet i dużo, ale nie junkie food, a do takiego

Re: Mały żarłoczek:)))

kupienia obrana i pokrojona na 4 wzdłuż do chrupania, co jeszcze chrupki kukurydziane Flipsy, sezamków bym nie dawala wedlug mnie są mega słodkie!!!! Ciasteczka owsiane. Jedno na dzień. Poza tym jak już któraś mama wspomniała chrom to naprawdę pomaga przetestowałam na sobie. No i jeszcze jedno

Re: do nowajulka

...........też mi nie służy............za to wcinam chleb chrupki ryzowy z amarantusem.................

Re: Ile posilkow dla 9 miesiecznego malucha?

Ja karmie 3-4 razy dziennie: rano kleik z owocami, w poludnie jakis gotowy obiadek Gerbera (nie mam czasu gotowac), albo platki owsiane dla niemowlat i warzywa (co mala zdecydowanie woli ), potem kaszka i owoce. Do tego dochadza jeszcze chrupki do pogryzania. No i piers, kilalkrotnie w ciagu

ulubione przekaski (początek wątku)

mam pociag w szafce w kuchni mam caly zestaw chrupkich ciasteczek wielozbozowych, owsianych,pieczywa chrupkiego czy paluszkow z sezamem. Bardzo lubie rowniez doslodzic sie garscia rodzynek. Jedna z moich ulubionych zagryzek jest maslo orzechowe na pieczywie chrupkim (lub ryzowym) rozsmarowane

Re: co dajecie do jedzenia dla 15 miesięcznych dz

Wszystko to co my jemy oprócz surówek-nie lubi.Jada też kaszkę ryżową,manną,kukurydzianą,płatki owsiane gotowane ,wszystko na mleku 3,2% z kartonu.Jada też owoce i mieszanki zbożowo-owocowo-jogurtowe ze słoiczków bo mało teraz świeżych owoców.Lubi kanapki z twarożkiem,serkiem topionym,banany,jabłka,chrupkie

1 2 3 4 5 6 7