wyszukiwanie zaawansowane
43 wyników w czasie 1 677 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jestem głodna! Chcę jeść!

Miej w domu tylko to co nie tuczy, naturalne jogurty, warzywa, owoce, chuda wedlina, twarozki, jajka. Chrupki chley, wafle ryzowe, platki owsiane zamiast czekoldowych.

Re: proszę o pomoc

Wycofałabym kurczaka, może się okazać, ze to on jest winowajcą. Możesz podawać jaglaną z owocami, płatki owsiane na mleku kokosowym, chrupki kukurydziane, kasze quinoa, królika. Powtórzę- u mojego malego buzi zaczęła się poprawaić po 4 m-cach walki, dopiero kiedy wycofałam tego cholernego kurczaka

Dieta

kokosowe, orzechy makadamia, brazylijskie, nerkowce, pistacje, kasztany, sezam, siemię lniane, wiesiołek, słonecznik, pestki dyni - wafle ryżowe, kukurydziane, maca, chlebki sonko, chrupki kukurydziane(czytać skład, żeby mleka, serwatki i kazeinianu nie było), kajzerki zwykłe, chleb, ale tylko

Re: o kaszki i platki mi chodzi

Ryżowe, kukurydziane - od początku rozszerzania diety. Owsiane - można użyć do wprowadzania glutenu lub podać później (gdy dziecko już je potrawy zawierające gluten). Zamiast prób miksowania można rozgotować. Z przekąsek mogą być chrupki np.: kukurydziane albo jaglano-kukurydziane Pierwsze

Re: o kaszki i platki mi chodzi

orkiszową w zupie. Przekąsek typu chrupki nie stosuję, wolę owoc dać. Teraz od kilku dni, gdy dużo czasu na dworze spędzamy, to mam pod ręką wafle ryżowe, w razie W. Warzywa w rączkę praktykowałam, młody żyje i ma się świetnie ;) A owoce... arbuz, melon, jabłko, gruszka, winogrono, maliny. Na truskawkę

Zdjęcia:

Re: 13 m, I śniadanie do żłobka

Ja daję do żłobka placuszki (z jaglanki/płatków owsianych/mąki + owoce świeże/suszone), naleśniki, małe muffinki (z owocami, serkiem, warzywami). Do tego świeże owoce, suszone morele, groszek ptysiowy czasem, kilka chrupek kukurydzianych, batony musli jak mi się chce zrobić. Wszystko to da się

Re: Brak odruchu gryzienia:( pomocy!!

Przede wszystkim: nie istnieje odruch gryzienia. Gryzienia się uczymy. Spróbuj z czymś słodkim, albo chrupki, może parę dobrze ugotowanych płatków owsianych do idealnie przetartego deserku? My tak robiliśmy, młoda robiła podobne jajca - przestałam się trzymać schematów i sztywnych zasad, że słodkie

proszę o ocenę schematu 11 - miesięcznego syna (początek wątku)

mięsem lub rybą miksowane) 19.30 mm 210 ml Do picia woda mineralna Syn waży 8,800, przyjmuje codziennie omegamed z wit D, czasem między posiłkami dostaje do rączki chlebek ze skórką, ciasteczka hippa, czy chrupki kukurydziane, banana w kawałkach. Niebawem będziemy jeść jogurt naturalny z owocami czy

Re: prosze o ocenę - dziecko skończone 10 m-cy

dziękuję za odzew Mała oprócz mleka w kaszkach ni pije więcej mleka, z kupka jeszcze nie umie a z butelki juz dawno nie chce. Do ręki niestety to tylko chrupek, panicznie boje się, że się zadławi ponieważ ze starszą miałam taki przypadek, że ledwo ją odratowałam. Te kasze też mnie nudzą

Re: Prosba o ocene leczenia/postepowania

kukurydziana. kurna olek, co Cię tak ciśnie !! nie jedz nic innego, skoro tak jak teraz oznacza poprawę (no, możesz dodać kukurydzę np. chlebek kukrudziano-ryżowy chrupki Chaber, skoro mały je i jest OK) z tych produktów naprawdę można zrobić różne fajne potrawy i nie mów mi, że nie dasz rady ze 2

Re: śniadania,kolacje- co kupujecie i ile wydaje

na śniadanie jem albo jajka (sadzone, na miękko, jajecznica) albo kanapki (żytnie - chrupkie lub nie- pieczywo z dodatkiem wędliny/sera żółtego) do tego kawa i mleko. płatki owsiane kompletnie mi nie podchodzą. na kolację jem w miarę chude białko (biały ser, pierś z kurczaka, ryba, cielęcina

Re: poznajcie Mariana i Zenka

:) oba jeze sa juz w pelni sil, wiec pija teraz tylko wode, jedza chrupki royal canin i gotowana piers z marchewka i platkami owsianymi, do tego kropelka oleju. Tupia! tupia mega, bardziej niz koty:> nie wiem na czym to polega, poniewaz stopa jeza wyglada podobnie do stopy swinki morskiej, piec

1 2 3 4