wyszukiwanie zaawansowane
27 wyników w czasie 1 982 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: IGE sp. wzrasta mimo diety. Dlaczego?

Nie je bebilonu ani nutramigennu, ale ostatnio wprowadzamy neocate advance. Karmię jeszcze. Jemy ryz kaszę jaglaną, (ja jadłam jeszcze płatki owsiane ale po ostatnich testach odstawiłam), amarantus, chrupki ryżowe 2 rodzaje, ryż preparowany, wafle ryzowe. Wieprzowina, dynia, cukinia, fasolka

Re: nie mam pomysłu na śniadanie - niecałe 10 m-c

, albo jakiś nietypowy typu mango czy jak nie mam nic w domu. Dodaję trochę dobrego oleju lub masla, bo mial zaparcia. Nie mogę się przemóc, żeby mu z mlekiem robić. Daje mu też jogurt z owocami lub twarożek. Chętnie też zamiast chleba je płytki chlebowe- takie chrupki. Kupuję wieloziarniste ale są też

Re: dieta w 7 miesiącu

mieszanki mączne bezglutenowe, pieczywo i makarony z mąk bezglutenowych wykonane samodzielnie oraz kupne oznakowane znakiem „przekreślonego kłosa”, kaszki dla dzieci ryżowe i kukurydziane, chrupki kukurydziane, popcorn, owies bezglutenowy ( z zastrzeżeniami), bułka tarta bezglutenowa Gluten

Zdjęcia:

Re: co robic gdy uczula wszystko?

synek nie je na razie zadnego zboza, probowalam podawac kkurydze w formie chrupek ale po nich ulewa a po kaszy jaglanej dostal wysypki na rekach. Planuje podac mu platki owsiane w nastepnej kolejnosci ale zanim to zrobie chce wzbogacic zupke o miesko wiec pewnie sproboje za jakies dwa tygodnie

Re: Alergia? AZS? Co dalej z dietą?

, chrupki kukurydz. Pon. Ś: Zoltko jajka, szynka z indyka; O: zupa z kasza krakow, jagl, quinoa . II: Kasza gryczana z indykiem i porem, K: gofry (ciasto ze zmiksowanych płatków owsianych z wodą, trochę oleju i cukru). Wt. 17.02 S: Kilka łyzek owsianki na mleku owsianym II: Żółtko, szynka z inyka

Re: Alergia na gluten - nie wiem co podawać. pom

ksylitolem albo miodem (no wiem, przestępstwo ;) Jeżeli mnie nie ma w domu to dostaje jakąś kaszkę instant firm Holle lub Nominal z owocami ze słoiczka na moim mleku. Jest fajna mieszanka 3 zboża (kukurydza, ryż, jaglana), miałam ją dla STarszego SYnka, jest czysta jaglanka. Do łapki chrupki kukurydziane, są

Re: Dwulatek głodny w nocy

przekąski, np. owoce, jakieś krakersy ze słodkiego ziemniaka, albo chrupki z zielonego groszku. Na kolację dostaje np.: - placki bananowo-owsiane-jajeczne z masłem orzechowym i serkiem wiejskim - serek wiejski z masłem orzechowym - koktajl z banana, awokado, szpinaku (lub jarmużu), łyżeczka prawdziwego

15 miesięcy, wiecznie głodna (początek wątku)

Bardzo proszę o poradę. Moja córka ma 15 miesięcy, od 3 chodzi do żłobka. Od jakiegoś czasu pojawił się problem nocnych karmień. Mała pije rano ok. 200 mL mleka, w żłobku ma o 9 śniadanie, ok. 12 zupę, 14.30 drugie danie i 16.30 deserek- z reguły jakieś chrupki lub owoc. Po wyjściu ze żłobka

Re: Sklepik szkolny po zmianach

U nas jest podstawówka+gimnazjum i powiem Wam, że po obejrzeniu, co jest aktualnie w sklepiku to ja współczuję gimnazjalistom. Do zapchania się mają w sklepiku tylko wafle ryżowe (bodajże po 3 zł). Poza tym są chipsy jabłkowe (malutka paczuszka po 2,6), orzechy laskowe (6,7), jakieś chrupki

Re: Dieta a migrena

Tylko mój problem polega na migrenie. Jedząc w taki sam sposób, a mniej zdrowo, nie mam problemu z glową. Miska mussli (różne płatki z przewagą owsianych, orzechy, nie słodkie chrupki z polewie) z chudym mlekiem to duże czyy małe śnaidanie? W pracy w sumie 4 kromki chrupkiego pieczywa

1 2 3