wyszukiwanie zaawansowane
11 wyników w czasie 1 585 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Przekąski

odnośnie przekąsek mam taką obserwację z klubu malucha, który kilka razy odwiedziłyśmy. W necie wszyscy dają owsiankę, jogurciki, warzywa. W realu ryżowe chrupki, słodycze, ew. owoce.

Re: jedzenie dzieci urodzonych w lipcu i sierpniu

1) Polecam 'nocną owsiankę' ;) Wieczorem zalewasz płatki owsiane wodą (nie za dużo wody, do poziomu płatków, można użyć mleka roślinnego), rano podgrzewasz, np. w mikrofalówce, możesz dodać odrobinę tłuszczu, do tego ja daję banana i czasem inne owoce. 2) Płatki owsiane pół na pół z kaszą jaglaną

Re: rząd Niemiec: róbie zapasy żywności

, chleb chrupki, ciastka, batony energetyczne, mleko kondensowane, płatki owsiane, orzechy, suszone owoce, soki w kartonach, czekolada.

Zdjęcia:

Re: Waga i centymetry nie spadaja.

Na sniadanie jajecznica z 3 jaj na oleju kujawskim 3 ziarna z chlebem ogórkiem pomidorem lub kanapki i tez platki owsiane z mlekiem 2 % na zmiane w miedzy czasie jabłko banana, na obiad zupe lub to co rano ale staram sie nie jesc 2 razy tego samego . Wiem ze mialam odstawić chleb ale nie wiem

Re: Sniadania

pomidorem, serem (gorgonzola, pleśniowy, mozarella, co akurat mam) i jogurtowym dressingiem, dla Ciebie oliwa - kilka plasterków domowej wędliny (z indyka, schab, szynka) i ogórek kiszony - avocado i 3 wafle ryżowe - wędzony łosoś z koperkiem na pieczywie chrupkim owsianym - grillowany bakłażan z

Re: Dwulatka - jak okielznac przekaski i wilczy a

czerwonej, dalej, jakiś "pasztet" soczewicowy czy zapiekanka. To też można zrobić na główny obiad w południe, a następnego wieczoru znów podać to co zostało odgrzane. Co do spaceru czy podwieczorku - tak jak już było pisane: herbatniki czy chrupki to nie jest nic wartościowego. Postawiłabym jednak na jakieś

Re: Mały żarłok

jemy to upomina się o chleb 12.00 jogurt grecki z owocami i mielonymi nasionami 120-180ml + wafle ryżowe/chrupki jaglane 14.00 obiad: krem z warzyw, oliwa/olej lniany, mięso/ryba, kasza jaglana/jęczmienna/amarantus/ryż/makaron ryżowo-kukurydziano-gryczany - cała miska o poj. 260ml, często dokładka

alergia/nietolerancja a bóle brzuszka i moja dieta (początek wątku)

, słonecznik, siemię lniane, ryż, soczewica, cieciorka, kasza jaglana - chrupki kukurydziane i wafle ryżowe - dżem, miód, olej kokosowy, syrop klonowy - mleko ryżowe i kokosowe, herbaty, kawa 100% z cykorii, soki owocowe i warzywne - filet z indyka oraz kurczaka W piątek 1.04 przez przypadek zjadłam

Re: Dobry dietetyk z Łodzi

początku: "będę wszystkim moim klientkom odradzała wizytę u pani". zasugerowałam, że skoro nie chce nawet spróbować, jak się będzie czuła po płatkach owsianych i pieczywie chrupkim żytnim, to może te produkty użyte 2 x w jadłospisie zamienić na bezglutenowe. okazało się, że pacjentka nie chciała skorzystać

Dieta eliminacyjna dla mati karmiącej alergika

makadamia, brazylijskie, nerkowce, pistacje, kasztany, sezam, siemię lniane, wiesiołek, słonecznik, pestki dyni - wafle ryżowe, kukurydziane, maca, chlebki sonko, chrupki kukurydziane(czytać skład, żeby mleka, serwatki i kazeinianu nie było), kajzerki zwykłe, chleb, ale tylko paczkowany z wypisanym