8 wyników w czasie 118 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szynka na knedlach w kremowym winnym sosie

na samą myśl, że makaron z małżami można posypać parmezanem." (A. Camilleri)

Re: Szynka na knedlach w kremowym winnym sosie

szynką. IMHO kolejne przekombinowane danie podciągane pod fusion. -- "Nawet hienie, która przecież jest hieną i żywi się ścierwem, żołądek przewróciłby się na drugą stronę na samą myśl, że makaron z małżami można posypać parmezanem." (A. Camilleri)

Re: Miłosna tarta ;)

Ładna, ale jak dla mnie za dużo składników - i pieczarki, i szynka, i krewetki, i mozarella (do krewetek?!) i cebula.... -- "Nawet hienie, która przecież jest hieną i żywi się ścierwem, żołądek przewróciłby się na drugą stronę na samą myśl, że makaron z małżami można posypać parmezanem

Re: M&Ms czyli

Nie mamy jeszcze dostawy ziemniaków jadalnych, a za Irgi i Irysy to ja serdecznie dziękuję :-( Tak więc wersja minimalistyczna. -- "Nawet hienie, która przecież jest hieną i żywi się ścierwem, żołądek przewróciłby się na drugą stronę na samą myśl, że makaron z małżami można posypać

Zdjęcia:

Re: a dzisiaj po podlasku! ;-)

Pięknie dziękuję! Chodziło mi głównie o ilość ziemniaków. Mam zamrożone grzyby z jesiennych zbiorów i myśl o babce ziemniaczanej z sosem grzybowym chodzi mi po głowie od dawna. -- "Nawet hienie, która przecież jest hieną i żywi się ścierwem, żołądek przewróciłby się na drugą stronę na

Re: wigilia dla wegetarianina

Ryby odpadają, ale poza tym hulaj dusza! Kapusta, groch, grzyby, ziemniaki - w różnistych kombinacjach. Z kulebiakiem super pomysł. Jeśli ktoś ma ochotę na coś odbiegającego od tradycji, można pierogi z soczewicą zrobić. -- "Nawet hienie, która przecież jest hieną i żywi się ścierwem

Re: ryby-cholesterol

Ryby mają dobry cholesterol, ktory pomaga obniżyć ten zły. Oczywiście, ryby raczej warto grillować, piec bez tłuszczu albo gotować na parze, a nie obtaczać w jajku i bułce, a następnie smażyć na oleju czy maśle. -- "Nawet hienie, która przecież jest hieną i żywi się ścierwem, żołądek

proszę bardzo

było miękkie i łatwo łączyło się z pozostałymi ingrediencjami. Następnie, połączyć je kolejno z cukrem, żółtkami, mąką i solą. Gdy wszystkie składniki zostaną już wymieszane, ciasto zebrać w kulę. Można schłodzić w lodówce, można piec od razu w temp. 200C (12 minut). Ostatnio wypróbowałam