1 wyników w czasie 128 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: A gdzie budżet na ubrania, zajęcia dodatkowe

: > okazuje się, że za 20 zł można mieć kilogram dobrej i zdrowej (no, zdrowszej ni > ż kupna) wędliny, Kilogram surowej szynki kosztuje ok. 20zł, więc jak z tego zrobić kg szynki na chleb...? -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam