15 wyników w czasie 406 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: udka kurczaka pieczone z ziemniakami i pomido

W moim piekarniku ziemniaki potrafiły siedzieć w 200st przez 2h i nadal były twarde jak kamień. Co więcej- upieczone tak samo drugiego dnia (w nadziei, że może jednak dojdą...)- dalej pozostawały półsurowe. Ja wszystko wstępnie obgotowuję, podsmażam, podpiekam, inaczej wychodziły mi mussaki w

Re: Kanapka z szynką?

> szynka ze sklepu to same konserwanty albo sól peklowa, Jak się kupuje byle co za 9.99... -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy

Re: 2,5 roku i nie chce mleka Bebilon pepti

A z czego jest jogurt- z ziemniaków? Jogurt to- mówiąc łopatologicznie- skisłe mleko. Cukier jest rozłożony, uczulające białko ma się świetnie i uczula dalej. -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam nieudacznik, grafoman i śmieć

Zdjęcia:

Re: Kanapki dla malucha

Pasta jajeczna może? Sałatka warzywna (typu sałatka ziemniaczana "sklejona" jogurtem albo mejonezem)? Albo pasta z makreli, tuńczyka itd. Z warzyw- sałata, ogorek kiszony, szczypiorek, kiełki. Piszę trochę teoretycznie, bo moja Lila z kanapek je tylko szynkę albo ser żółty- po zdjęciu ich z

Re: butelkowe a piersiowe - pytanie.

> Ja bym ci jednak doradziła powolutku rozszerzyć dietę.Ale od 4 to chyba za > wcześnie, ze względu na delikatne nerki dziecka. A co ma podawanie jabłka czy ziemniaka do nerek? -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam

Re: Pasteryzacja obiadków.

Normalną zupę. Normalne ziemniaki. Normalne spaghetti w sosie pomidorowo-paprykowym. Normalną "chińszczyznę" (jak chce). Normalny kalafior z jajkiem w sosie koperkowym. Normalne mielone. Itd. Sobie nie gotuję śmieci, więc i dziecko się nie struje. -- "Bywasz piekącym jadem trollów na

Re: co to za wysypka u dziecka?

żona karmi,a co je - do niedawna nie > za ciekawie - bułki z masłem, szynką, teraz jakieś lekkie zupy bez przypraw itp > , > płatki z mlekiem. To rzeczywiście nie za ciekawie... Mama karmiąca musi mieć sporo energii. Nie wprowadza się żadnych "diet dla mamy karmiącej" o ile nie ma

Re: Nie je mięsa/warzyw .. obiadów.

To nie dawaj mu obiadu. A kanapkę zje? Albo grzankę z szynką i serem? Może naleśnik czy inną tortillę z nadzieniem? Jajecznicę? U nas zdarza się kisiel na śniadanie albo danio na kolację. A wczoraj na kolację był rosół z makaronem, poprawiony chińską zupką (tak, wiem, koszmarne i toksyczne, ale

Re: jak zachecic dziecko do jedzenia kanapek?

Moja nie je kanapek. Zje ewentualnie suchy chleb i osobno szynkę lub ser. Ale nie twaróg. I nie jajko. Żadnej jajecznicy. Broń Boże z pomidorem lub jakimkolwiek innym warzywem. I żeby w okolicy nie było żadnych owoców! A jadła tak pięknie- owoce, warzywa, kanapeczki, zupy... Teraz ma fazę

Re: 14 mies- Co robić jak nie doje obiadu?

cierpię, wolę być głodna, albo jeść same ziemniaki. -- "Bywasz piekącym jadem trollów na internetowym forum Wiwat Polonia Frustrata, wiwat to psychopata Jam nieudacznik, grafoman i śmieć" Strachy na lachy