7 wyników w czasie 305 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: wianki,wianki i skoki nad ogniskiem

Chyba jednak sobie zorganizuję ognisko , nie wiem czy takze puszczanie wianków na wodzie ale pieczona kiełbaska , ziemniaki na pewno będą . I niech tam , skoki przez ognisko też . A najlepsze wianki to e zrobione z pokrzyw , ileż tam trzeba poświęcenia . Pójdę też do lasu , może kwiat

Lubię czasem coś shrupać...

Np hrupkie pieczywo z Nesstle. Ale do rzeczy 1. Tiramisu 2. Karpatka 3. Pizza, koniecznie pieczarki, szynka, cebulka, czosnek 4. Sageti ala ja sama 5. Schabowy z ziemniakami. -- Kiedy hrupło raz, na pewno hrupnie i drugi.

Re: Łódzkie dania - znasz?

domach. I tak: zalewajka, pyzy, prażochy, placki ziemniaczane. Bardzo popularna była potrawa zwana w moim domu "babą". Rodzaj ciasta z ziemniaków, cebuli, mąki, długo wyrabiane drewnianą łyżką i pieczone na blasze. Pycha!!! No i śledzie z cebulką, jabłkiem, w śmietanie z ziemniakami. Potrawa, którą

Zdjęcia:

Re: Typowo łódzkie czyli....

slobod napisał(a): > Prażoki (bądź Prażaki), są to ziemniaki gotowanie z mąką (tak, żeby się > przeparowała), potem ubijane w celu nadania odpowiedniej konsystencji. > Serwowane tylko i wyłącznie z kapyśniakiem i skwarkami. MNIAM! (przepis mojej > babci - dopiero po

Cos sobie zaprenumerowałem i o dziwo przychodzi ;-

Lucyfera mocno zdenerwowany i mówi: - Lucyferze, ale one nie maja dziur! - I na tym właśnie polega piekło! Pracownik kocha się z sekretarką dyrektora na fotelu, nagle otwierają się drzwi i wchodzi dyrektor. Pracownik czerwony zaczyna się tłumaczyć: - Uhm, pani sekretarce zrobiło się słabo

Re: Kuchnia.

Prawdę mówiąc, to nie lubię żadnych fast foodów, pizz, chińszczyzny, hamburgerów, etc. Bez porządnego żarcia bardzo cierpię. Umiem usmażyć rybę i kotlet schabowy a także udka z kurczaka. Słuchajcie, to ostatnie jest naprawdę proste. Kupuje się udka z kurczaka (będzie napisane w

Wielbłąd na Piotrkowskiej (początek wątku)

możliwością degustacji egzotycznych przysmaków z tych zwierząt *przejażdżka na koniach i kucach *wielbłąd *pokaz tresury psów *płukanie złota *skoki na bungee *dmuchane zjeżdżalnie *wesołe miasteczko *grillowane przysmaki i pieczone ziemniaki *Występy bractwa rycerskiego *Stoisko z