5 wyników w czasie 291 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

a zeżryć?

Polędwica z Cassaniego owinięta w szynkę parmeńską pod parmezanem z cebulkami balsamico w sosie koniakowo-winnym? Carpaccio z Cassaniego? -- Niektórzy mówią, że jest dominatorem i że dostaje od Administracji Forum cukierki. My jednak wiemy, że zwą go

Re: Faceci szybko tyją

e wcale nie:) ja nie tyje, choć i potrafię 0,6 kilo na obiad mięsa zjeść z ziemniakami pieczonymi +surówka + deser. Ostatni taki obiad jadłem w niedziele. mniammm

Re: ROTFL - Errata linku!

Niezłe. W święta mam zamiar zjeść sporo wegetariańskiej białej kiełbasy, bezmięsnego schabu pieczonego i w galarecie, takoż samych zapiekanych w cieście francuskim polędwiczek wołowych, nie zapomnę także o karczku w warzywach oraz gotowanej szynce z tłuszczykiem, z rozkoszą wpałaszuję upieczony

Zdjęcia:

Re: Brak mi polskiego jedznia...

mam, dziekuje.. mam tez cheddara... :) gotuje sobie, rzecz jasna tylko te polprodukty jakies nie takie. O chlebie to juz nic nie napisze, chleb tez sobie zaczalem piec po dwoch tygodniach, ale mleko ma inny smak, ziemniaki jakies wodniste, rosol z kury nie pachnie tak jak ten nasz a niby

Re: Nie pisałam o 4 wyznaniach, tylko 4 kulturach

piekarniku i też wychodzi, ale trzeba piec min 6 godzin. Smak ma oryginalny, lubię to, za to wygląd mało ekskluzywny, bo ziemniaki po wypieczeniu są szare. Z pewnością jest mało dietetyczne, ale wypić można pod kugiel wiadro wódki i nic człowieka nie rusza