4 wyników w czasie 347 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pizzeria Solo wraca na pl. Dąbrowskiego - po

W Orfeuszu było najlepsze, absolutnie genialne i niepowtarzalne tiramisu w Łodzi i bardzo dobra pierś z kurczaka z masłem ziołowym z pieczonymi ziemniakami. Szkoda...

Re: Sylwester - Łódź - gdzie?

Kaczka pieczona z jabłkami w sosie własnym Bryzol z polędwicy wieprzowej z cebulką i pieczarkami Dodatki: Kluski śląskie, ziemniaki pieczone, buraczki zasmażone Do rana - V Żurek w misie chlebowej Przekąski: Jesiotr pieczony w całości faszerowany białą rybą Schab faszerowany kabanosami

Elegancka restauracja... w sklepie ogrodniczym.... (początek wątku)

Restauracja rzeczywiście z wystroju bardzo przyjemna, ale jedzenie takie sobie, a wcale nie tanie. My też jedliśmy tam stek z polędwicy - zamówiliśmy krwisty, ale niestety był prawie dobrze wysmażony i zupełnie bez smaku. Pieczone ziemniaki okropne, spieczone i wcale nie chrupiące. Zamówiliśmy

Zdjęcia:

Pieniądze trzeba szanować

occie winnym, pieczone ziemniaki z piekarnika, na deser lody lub cokolwiek własnej roboty. Do tego miła atmosfera, fajna muzyka i piękny wieczór zapewniony a i na śniadanie we dwoje starczy ;-) Jeżeli nie jestem bezdomny - mam lokal - a kobieta jest rozumna, nie jest leworęczna i lubi domowe jedzenie