10 wyników w czasie 264 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: no wąłsnie miałam to napisac ze jeszcze jam i

heheh, e tam, nie wiecie co dobre:P ale ja zawsze miałam tendencje do dziwactw jedzeniowych. taki schab na przykład ze śliwką- ohyda!! w moim wykonaniu- tu jest pieczony schab, a tu macie śliwke do tego heheh:P ale na przykład ser czy szynka z konfitura malinową- delicje

Re: to co z tym obiadem do jasnej cholery?

co masz w lodówce, kobieto? warzywa masz jakieś? mięso? ser? zapiekankę możesz zrobić: ziemniaki w plastry, reszta warzyw (mogą być: papryka, cebula koniecznie, pieczarki) podsmażone z curry i sosem sojowym, a świeższe - pomdidory, ogóry - po prostu pokrojone, wszystko ułożone w naczyniu

Poledwiczka wieprzowa ze sliwkami

poludnie poledwiczke zem wyjal i na blasze polozyl. Oliwo z lekka skropi i ziemniakami otoczyl. Rozgrzal ci ja piekarnik do dwiesta stopni i blache wdrazyl. I piekl ci ja te poledwice i ziemniaki tak z minut dwadziescia i piec. Jeno tak ze trzy razy poledwice przewrocil. Potem wyjal ci ja pieczyste w

Zdjęcia:

Re: co smacznego planujecie na weekend? :)

niezle, a jakos doprawiasz ziemniaki i czosnek mieszasz z kefirem czy jest z ziemniakami pieczony?

Re: dawac pomysly i przepisy

, smarujemy jakims tłuszczem i układamy warstwę bakłażanów, potem mięsa, ja teraz dodaję warstwę ziemniaków, na to znowu mięso i bakłażany. Całość zalewam sosem beszamelowym, który tak robię: do garnuszka wrzucam spora ilośc masła, podsypuję kilkoma łyżkami mąki, jak się zrumieni zdejmuję z ognia i

Re: niedzielne fantazje kulinarne

co bym dziś zjadła... 1.pieczone udko kurczaka z ziemniaczkami i surówką z marchewki i jabłka 2.żeberka mojego wujka - tylko takie jadam, pieczone w miodzie z morelami 3.piers z kurczaka z ryżem w sosie beszamelowym, do tego surowka z kapusty kiszonej i marchwi a na obiad bede miala

Re: Jestem boski

salatka, to juz wyzsza szkola :) ostatnio robie dosc czesto pyszny pieczony klops rybny na zmiane z miesnym. ten miesny czasem dosztukowuje soczewica lub soja :) i warzywkami. niam :)

Re: kupilam miesiwo na pieczen- KUCHARY - ratujci

i piec skrapiając wodą, potem wytworzonym sosem. Po upieczeniu wyjąć, pokroić na porcje, polać doprawionym sosem. Podawać z ziemniakami, kalafiorem i surówkami. "..." -- CEO iloveitsbeautiful.blox.pl/html

i jeszcze to:

komentarze na ircu: BECKHAM W LOS ANGELES GALAXY. - Nie czepiajcie się Beckhama! To przemiły człowiek! Miałam okazję poznać go i trochę z nim rozmawiać. W 2000 roku (a może w 2001?) byłam w Dublinie. Czekając na kolejkę podmiejską zauważyłam obok mnie na peronie Davida Beckhama. Nie

Re: do niematek niegotujących obiadów

w oliwie z jakas przyprawa z pol godziny i rzucasz na ruszt w piecyku i termoobieg.. 180 stopni na 15 minut - obracasz raz. w czasie jak sie piecze robisz szybko ziemniaki, albo frytki, albo sałatke i podajesz np z chlebem i salatka.. no obiad smaczny a robiony niewielkim nakladem garnków i