4 wyników w czasie 221 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Makarska z Gandalf Travel

Śniadania opisałem. Jeśli chodzi o obiado-kolacje to mieliśmy 2 propozycje do wyboru. Dzień wcześniej każdy stolik zaznaczał na liście co chce zjeść. Zestaw A czy B. Dla przykładu zestaw A: Sztuka mięsa w sosie, udo kurczaka, kotlet mielony z siekanego mięsa (frukadella) do tego ziemniaki

Re: przydatne informacje dla wyjeżdżających

plitvickie zaliczyć w drodze na wyspę lub w drodze powrotnej do domu. 3) jest rynek, tuż obok stacji benzynowej przy samym porcie. polecam pyszne arbuzy. nie to co u nas w tesco ;P 4) jedliśmy w wielu miejscach i ceny i jakość jedzenia są naprawdę zbliżone. polecam pizze z szynką dalmacką, sałatkę z

przydatne informacje dla wyjeżdżających (początek wątku)

. Pyszna też jest szynka dalatyńska. Oczywiście obowiązkowo AJVAR (sos z papryki, pomidora i bakłażana)<-- ponoć w Polsce też jest, ale ja go dopiero tam odnalazłam;) 11. wynajmijcie sobie skuter na jeden dzień - na pewno nie pożałujecie - można nim objechać wszystkie okoliczne plaże i nie kisić

Re: Chorwacja - jaki koszt??

. Tania Billa oferuje dziś w promocyjnych cenach np.: cevapi - 5,99/100 g szynka got i salami - 5,49/100 g medalion z drobiu - 7,49/100 g Konzum? Proszę bardzo,oferta na dziś: parówki drobiowe - 44,49/kg parówki inne (duży wybór!) - do 62/kg kiełbaski różne - od 10,99/100 g do 35,99/kg tofu Anyo

Zdjęcia: