6 wyników w czasie 424 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: czego w życiu nie jedliście i nie zjedlibyści

,bawarki,solonych jajek,tuńczyka z puszki,rosołu z ziemniakami,pieczonego i gotowanego mięsa z kozy,żurku na śląsku, Nie jadłam ;dżdżownic i pająków,,zwierząt powszechnie uważanych za przyjaciół człowieka, robaki jadłam bo o ile wiem raz wrąbałam robaczywe śliwki Stanowczo staram się nie jeść rzeczy zepsutych.

Re: czego w życiu nie jedliście i nie zjedlibyści

nie probowalam ostryg, slimakow, koniny (a dookola wszyscy sie zajadaja), czerniny, oczu czy jader bawolu, czarnych jaj (specjal chinski), probowalam i wiem ze nie dla mnie (po szybkim zwrocie) kawior, podroby, bawarka, whisky, koniak, buraczki w occie, szynka z dzemem, gotowana cebula, syrop

Re: bigos, jaki?

Bardzo często jadam bigos z ziemniakami i nie wiem dlaczego w domu miałabym tego nie robić, A w knajpie to jak ja płacę to muszą mi tak przyszykować jakk zamawiam. Kto u boga dyktuje co z czym jadać? Można nawet tort z szynką .

Re: najdziwniejsze potrawy jakie lubicie?

świeża babka drożdżowa (słodka)z duża ilością masełka i świeżutką szynką (ulubiony zestaw wielkanocny, byle babkę piekła moja mama). Ponadto uwielbiam wcinać suche mleko w proszku i owocowe dziecinne kaszki (bobowita i takie tam), oraz słony ser, np. bryndzę, oscypek z powidłami albo dżemem

Re: najdziwniejsze potrawy jakie lubicie?

Taki"zgliwiały" twaróg smażyła moja prababcia!wychodziło z tego coś a la serek topiony, do tego mnóstwo kminku.Ja próbowałam i mi nie wychodzi(robią się gródki) A co do kminku:ziemniaki w mundurkach(lub pieczone) +twaróg++masło+kminek+sól- buduje się z tego taką wieżę

Zdjęcia:

Re: Humor w Nauce i Sztuce

nadal, wróg nie drzemie, Kto nie z nami, będzie z nami, Kto przeciw nam —piła go złamie! Który tam? Z drogi, Partia kroczy Twoja partia ludu roboczy (... ) Źródło: Czerwony marsz *** Co głowa to rozum, co rozum to głowa, I woda sodowa, i woda sodowa. Źródło: Palcem w bucie. Woda