9 wyników w czasie 230 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Kromka polana śmietaną i posypana cukrem.

Pamiętam, pamiętam - wersję wypasioną ze śmietaną i wspomnianą już z wodą (ale woda musiała być zimna, prosto ze studni). I pierwsze eko-chipsy czyli cieniutkie plasterki ziemniaka pieczone na kuchni (klasyczna z fajerkami) i pieczone ziemniaki z popielnika. Albo inna wersja chipsów - pieczone

Re: Kromka polana śmietaną i posypana cukrem.

oooo taaaaak sama pychota! I dołożę jeszcze ziemniaki takie co z obiadu zostały ze śmietaną na zimno na kolację z dodatkiem tego co na polu urosło i jadalne było (pomidor, ogórek, rzodkiewka sałata co się dało w kombinacji dowolnej)a ziemniaki tzw młode to do tego najlepsze były. Letnie obiady w

Re: zapachy - ulubione i nie koniecznie

otóż na TAk zawsze i wszędzie: obierana ze skórki mandarynka świeżo skoszona trawa zapach kwiaciarni mróz piekące się drożdżowe ciasto zieolny żel pod prysznic Palmolive Aromatherapy zapach podpalanej zapałki na NIE: zapach mokrego pasa i parasola curry wyremontowanych (czy raczej

Re: Wielka majówka

I jak poziom w Zawichoście?:) Wyobrażam sobie,że Kazimierz w majowy weekend to przedsionek piekła. Najfajniej tam jest po sezonie, w jesienny powszedni dzień, na rynku jest regularny targ, baby z owocami, kwiatami, czsem furmanki z ziemniakami, pachnie to suszonym grzybkiem ,to jabłkami

Zdjęcia:

Re: Depresja na FH - kącik samopomocy

1kjj napisała: > Oj uratujcie - depresje mam ciężką, emigracyjną, chce do domu do Polski, chcę > małosolne ogóreczki i maślankę Mrągowską i pierogi i Michaszki i kiełbaskę > taką dobrą , podwędzaną i ziemniaki z ogniska i byle blisko gór... > Oj, nie mam na to szans

a co wy z kotami ?

meblowego i kup nowy stół. 15.. Zadzwoń do schroniska dla zwierząt, żeby zabrali tego mutanta z piekła rodem i sprawdź, czy w pobliskim sklepie zoologicznym nie mają chomików. JAK ZAAPLIKOWAC PSU TABLETKĘ 1. Zawiń tabletkę w plaster szynki i zawołaj psa. 2. Otwórz butelkę piwa i wypij za

Re: 10 przypadkowych faktów o Tobie

1. właśnie pieką mi sią ziemniaki w piekarniku 2. w tym roku kończę 30 lat, ale podobno nie wyglądam ;)) 3. od lat nosze szkła kontaktowe 4. mam zaczerwienione oko, piecze, mam nadzieję że to nic poważnego bo nie mam okularów 5. nie lubię swojej pracy, jest kiepsko płatna, ale boję się odejść