5 wyników w czasie 236 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Co Was najbardziej wkurza w restauracji?

nawet nie wie o co mi chodzi. No jak to, szynka przecie jest! I to sie, niestety zdarza nagminnie. W spaghetti rozgotowany makaron, zamiast parmezanu, woskowa, polska podroba. Itp. itd. A to wszystko we "wloskich" knajpach. Podobnie, wkurza mnie, ze opcje wegetarianskie w polskiej kuchni to

Re: Co jecie w inny sposób niz wszyscy?

Lubię połączenia mięsa z owocami czy miodem, których wiele osób nie uznaje, np. kurczak pieczony w sosie z miodu, sosu sojowego i soku cytrynowego. Albo połączenie ananasa, szynki i sera żółtego na pizzy czy w naleśnikach. Ostatnio znalazłam ciekawy przepis na sałatkę - boczek karmelizowany w

Re: Ale jaja, spowiedź na forum!

Topinambur, to dla tych, którzy normalność maja w d. Wyjeżdżają sobie na jakieś surwiwale i tam się tym żywią. A tu ja kobita, piekę mazurki i inne babeczki i nikt tego konsumować nie chce we święta, bo szynkę i inne ciastka z polepszaczami smaków ma na co dzień!!! Chrzan, poczciwy chrzan, to

Zdjęcia:

różnice językowe w Polsce

mazowieckiego (kiedyś- radomskie). Po domu chodziło się w ciapach, wychodziło się na dwór, jadało się zupę z kluskami i ziemniaki (o ile czasem były "kartofle", "makaronu" nie używało się nigdy). Kupowana w sklepie bułka z nadzieniem była słodką bułką, a pieczona w domu- drożdżową. Kiedy złamała mi się kredka

Moje typy

, gdy o nią poprosiłam. 2. W szkole podstawowej nie chodziłam na stołówkę, ale było tak, że jeśli zostawało dużo zupy z obiadu, to przychodziła jakaś babka ze stołówki do klasy i pytała, które dzieci są głodne i chcą zjeść zupkę? No to się kiedyś wybrałam z koleżankami. Zupa była obrzydliwie