26 wyników w czasie 167 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Cosik płonie...

czarek_sz napisał: > Wczoraj nad Wisłą pod Warszawą płonęło ognisko w którym Czarek z Janeczką piekl > i głogowską z szynki firmy Morliny - niebo w gębie ;-) Hehe, a Wy zawsze jak drzewiej bywało. Ja przy ognisku piekłam zawsze ziemniaki.... te to dopiero pachniały

Re: Cosik płonie...

al-szamanka napisała: > czarek_sz napisał: > > > Wczoraj nad Wisłą pod Warszawą płonęło ognisko w którym Czarek z Janeczką > piekl > > i głogowską z szynki firmy Morliny - niebo w gębie ;-) > > Hehe, a Wy zawsze jak drzewiej bywało. > Ja

Re: No i mamy 14 Lutego....

No proszę....następna leniwa. Dlatego, że jestem tak nieprawdopodobnie leniwa piekę szybkie ciasta...i do tego robię to bardzo rzadko. Maseczka już się ze mnie śmieje, bo ile razy zapyta mnie co gotuje na obiad, odpowiadam; ziemniaki w łupinkach - same się gotuja -- http://i46.tinypic.com/117

Re: 31 Marca!!! Jutro Kwiecien!

a teraz tradycyjnie znikam! Zrobilem sledzie w zalewie.....miodowej i...pieczone ziemniaki z pieca. Z maselkiem!:D -- www.youtube.com/watch?v=H7haiWeUNYY

Zdjęcia:

Re: I znowu palcem po mapie...

tego koszyka siegac - bywalcy w swiecie ponoc tak robia... Ziemniak serwowany w folii - to ma byc hit - nie, nie jest... Nie dalej jak dwa tygodnie temu bylismy na obiado-kolacji w Sam Kullman's Diner - pieczone ziemniaki... nie do pomyslenia, zeby podali w folii mimo, ze knajpa amerykanska to jednak

Re: Pod czym beda sie "uginaly"

Hm... powiem tak, dzisiaj Wielki Piatek - obowiazkowo sledz w smietanie i ziemniaki w lupinkach... pozostale dni bez uniesien - zadnych wielkich tradycji zadnych kielbas, szynek, czas pieczenia mazurkow tez odszedl w zapomnienie - bo nie ma tego kto jesc... W drugi dzien Swiat bede miala na

Re: Majeczki Kalejdoskop Urodzinowy

Rumienię się przez Was -) Takiego kulinarnego horoskopu nigdzie nie spotkałam :-)….faktycznie jestem straszną tradycjonalistką w sprawach jedzenia. Smak dzieciństwa…..Rosół z makaronem robionym przez Babcię lub Mamę, pieczony kurczak, ziemniaki i mizeria ze śmietaną…albo

Re: Radosne Święta

m.maska napisała: > Wstawilam keksa do pieca... :):):) No to teraz musisz na paluszkach chodzić, aby nie siadł. Doszłam do wniosku, że jednak zrobię sobie bogatszą wigilię. Oprócz barszczyku z torebki ugotuję sobie parę ziemniaków w łupinkach i dopiero będzie mniam, mniam. -- http://i

Re: Radosne Święta

jeszcze urosnac... > Doszłam do wniosku, że jednak zrobię sobie bogatszą wigilię. Oprócz barszczyku > z torebki ugotuję sobie parę ziemniaków w łupinkach i dopiero będzie mniam, mni > am. Smacznego :) u mnie zupka grzybowa - caly rok KM nie je grzybow podobnie junior, ale w Swieta, to

Re: 9.5.2011 - jest cudny dzień

A papierówki pamiętasz ? :-) pierwsze nasze /tutejsze :-)/ jabłka. Chodziło się kiedyś wieczorami na wakacjach na wsi i na kosztele Masko i na malinówki się chodziło, jakie akurat popadły :D jadło się je po ciemku więc nie jeden robaczek prawda :D :D nocami ,na rybach kradliśmy ziemniaki z pola i

Ekwador – na lamach do koscioła.

ustawioną przed posiadłością. Przed szopką, dzieci proszą o błogosławieństwo dla swoich rodzin i zwierząt. Potem rozpoczyna się festyn na świeżym powietrzu, podczas którego tańczą i śpiewają. Wśród potraw przeważają pieczone jagnięta, pieczone ziemniaki i słodki chleb. Niezjedzone potrawy, Indios

Meksyk - Feliz navidad!

Zokalo w Mexico-City ale także na licznych placach i ulicach w całym kraju. Wokół placów ustawiane sa bożonarodzeniowe budy, można się fotografować z przebranymi Mikołajami i reniferami. Pieczenie ciasteczek, nie należy do typowych przygotowań bożonarodzeniowych meksykańskiej gospodyni. W większości

Re: Mieć luz...

m.maska napisała: > Ja moge zjesc potwornie drogi obiad ale moge tez wsuwac skrzydelka kurzece podg > rzewane na silniku w samochodzie - bo i tak juz bylo... :D:D:D:D A ja piekłam ziemniaki, które uprzednio zwinęłam z jakiegoś poletka w Chorwacji. Wmówiłam sobie, że było niczyje

1 2 3