4 wyników w czasie 356 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Z dziennika głodomora

Bilans po miesiącu od odchudzania - 2kg. Nie jem wcale ziemniaków, słodyczy, ograniczam pieczywo (sama piekłam chlebek razowy). To zdecydowanie za mało. Tak jak mówiłam powracam, teraz z Citroseptem. Zobaczymy jaki teraz będzie efekt. I nie zamierzam się tak skrupulatnie katować jak

Re: 4 dzień

tak,u nas śnieg,napadało dość sporo w nocy,także byłam już z córeczkami na sankach 2 razy dziś,myślę troszkę spalonych dodatkowo kalorii :)Ja po diecie chciałabym chociaż do świąt,mięso tylko gotowane lub pieczone,zero pieczywa i makaronów oraz ziemniaków,mam nadzieję wytrwam.A jak tam u

Re: Dieta 13 DNIOWA!!!POMOCY!!!JAK TO GOTOWAC!!!

ja jestem na 2 dniu i też nie mogłam znaleźć więc dokładnie nie wiem ale ,,befsztyk" to u mnie mięso lekko popieprzone i ugotowane bo chyba pieczone nie jest dobre w dietach ale nie polecam może ktoś podpowie coś lepszego następnym razem spróbuję w folii w piekarniku rybę ( dorsz lub pstrąg

Zdjęcia:

Re: no ok ale gdzie znajde..

: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3+10 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z