6 wyników w czasie 194 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Z pola walki:-)

pieprzu i piekę to na ruszcie w piekarniku żeby tłuszcz się wytopił. Uciekam , będę wieczorem żeby zdać relację jak z moja wagą. PAPA

dzień 5

Wczoraj poległam przy owocach :/ przedawkowałam. Jednak dziś jak byk -2,5 kg od wagi startowej. Dziś było konkretne jedzonko ale mam problem ze smakowaniem obiadów dla dziecka. Ta dieta mnie wykończy, zaczynam gubić siną wolę i nie chodzi o słodycze czy przekąski tylko o normalny kawał

Re: bardzo ciekawe z innego forum

małych liści - lodowa, zwyczajna, jaką lubicie) rwiemy na drobniejsze kawałki i skrapiamy oliwą (pół łyżki) oraz cytryną. Dzień 2 i 9: a. Śniadanie - kubek czarnej kawy + 1 kostka cukru b. Lunch - befsztyk + sałata z oliwą i cytryną, + 1 surowy duży owoc c. Obiad - plaster szynki + 2

bardzo ciekawe z innego forum (początek wątku)

tego, że się przedstawię. Mam na imię Iwona i mam 32lata, od ponad roku jestem szczęśliwą żoną ale mamą jeszcze nieDietę kopenhaską dostałam ponad 4lata temu od mojej przyjaciółki Dagmary, która co ważne jest lekarzem medycyny o specjalności związanej z dietetyką. Po studiach dostała

Zdjęcia:

Re: jej_torebka

, najbardziej restrykcyjnej) można jeść tylko wybrane produkty. to jest ich lista: * Wołowina: chude części, jak polędwica lub górna część udźca. * Drób (bez skóry): mięso z piersi kurczaka lub indyka, szynka z indyka. * Ryby i owoce morza: wszystkie gatunki ryb oraz

Re: MENU DIETY ;)

zjedzenia owoców a wykorzystujemy jogurt (błagam jakie 2-3 szklanki 2/3szklanki czyli troszkę więcej niż połowa), którym polewamy owoce z puszki i zjadamy całość. W ogóle dopuszczalne i wskazane jest aby mieszać składniki posiłków tworząc nowe, mniej lub bardziej dobre sałatki. Szynka , najlepiej